Wpis z mikrobloga

nic specjalnego. nie wiem co tu tak plusowac atencyjna i tyle. potem sie dziwicie i narzekacie na kobiety ze takie wybredne a wstawi jakies gowno to od razu wszyscy plusuja i jak taka potem ma miec normalny trzezwy ogląd sytuacji? wstyd mi za was
  • Odpowiedz
@Lusca: #!$%@? kolejne babsko łase na atencję.

Zresztą 763 plusy dla jakiejś dziewczyny za to że wstawiła zdjęcie. Ludzie, o czym my gadamy? Zdjęcie nawet nie szczytu, bo to by było za proste. Trzeba pokazać ryj albo dupę, bo przecież wykopki to idioci i stulejarze i jak widzą kobietę to zachowują się jak psy z językiem na wierzchu. Chyba nikogo bardziej nie darzę brakiem szacunku, jak takich jak wy.
  • Odpowiedz
ja bym umarł już na samym dole widząc gdzie mam wchodzić


@Antonyo77: Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie z taką dumą wypisują podobne rzeczy. W zasadzie to czym sie chwalisz? Że mimo młodego wieku masz kondycję emeryta? Nie kumam :P Takie rzeczy raczej się ukrywa i nad nimi pracuje a nie "haha jak śmiesznie, nie wejdę na górkę bo jestem grubym nerdem z piwnicy, beka".

Dziekuję za uwagę.
  • Odpowiedz
co trzeba mieć w głowie aby rzucać do neta takie zdjęcia i szukać atencji. Czy to naprawdę twój największy sukces w życiu? Wybacz ale takich zdjęć to ludzie na FB mają całe mnóstwo , czym niby twoje się wyróżnia ,żeby od razy na wykop to wrzucać?
  • Odpowiedz
@maniek930: ale musisz mieć smutne życie. Chodziło o pokazanie stroju (napisałam tam, ze na giewont szłam w trampkach) i tez napisałam do opki, ze udalo mi sie rowbiez cos zdobyc. Zdjęcie jest z ostatniego odcinka za halą, a tuż przed kamiennym odcinkiem.
Zdjęcie zrobiło moje kochanie, jakbym chciała atencje to zrobiłabym oddzielny wpis, może się rozebrała. Ale uwaga, tutaj mam super seksi sweter w norweskie jelonki i widać kształt ciała!
Łap
L.....a - @maniek930: ale musisz mieć smutne życie. Chodziło o pokazanie stroju (napi...

źródło: comment_otegu5gJ1gPYH5lKdX7YYNtl4EcT6N5s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lusca:

ale musisz mieć smutne życie


Jakie to typowe dla ludzi, którzy nie wiedząc co mają powiedzieć, nie potrafiąc odeprzeć meritum, muszą się chwytać takich schopenhauerowskich erystycznych sztuczek. Tak jakbyś miała jakiekolwiek pojęcie, kim jestem, przynajmniej w promilu. Ja powiedziałem o was prawdę. To wy potrzebujecie uwagi stulejarzy z wykopu, nie ja.
  • Odpowiedz
@maniek930: To że może masz dobrą prace, tytuł naukowy, piękna żone i co tam sobie wymyślisz to nie znaczy, że jesteś szczęśliwy.
Kto normalny tak musi narzekać na innych ludzi? Jak dla mnie takie mieszanie z błotem zwykłych ludzi (a do takich ja z opka należę) to przejaw niedowartosciowania się.
Skoro tak mnie jie szanujesz, to dlaczego jeszcze wdajesz się w dyskusję? :)
  • Odpowiedz
@maniek930: Wygląda na to że potrzebujesz więcej uwagi niż ci się wydaje - sam fakt komentowania o temacie atencji (jak wiele innych tutaj) świadczy ewidentnie o twojej megalomanii. Jedziesz równo po naturalnych psychologicznych potrzebach ludzi jakbyś był jakimś wielkim guru, z którego zdaniem liczą się miliony ludzi. Posiem ci coś, jesteś małym żuczkiem i nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@maniek930: Ja akurat nie plusuję bo widzę że już jest w gorących z dużą ilością plusów, a nie jest to zbyt ambitny wpis, więc według mnie nie zasługuje na nie wiadomo jaką atencję - ale jakby miał o 300-400 plusów mniej to bym zaplusował bo po prostu jest to według mnie ładne zdjęcie i dupa użytkowniczki @naataliaa akurat niema w tym żadnego specjalnego wkładu.
Myślę że wiele osób także zaplusowało że
  • Odpowiedz
@too: Aha a ty czemu postujesz, czyżbyś też potrzebował atencji mojej albo wykopków, bo napisałeś ten post? Sorry, ale trochę z dupy to porównanie.

Wystarczy kobieta na wykopie i wykopki zaraz się zlatują jak wyczują pochwę. Tak się zachowują normalni ludzie? Szanujcie się przynajmniej minimalnie.
  • Odpowiedz