Wpis z mikrobloga

@guilmonn: przepraszam bardzo, czy coś ci nadeptało na odcisk dzisiaj? miałeś taką wewnętrzną potrzebę żeby wylać troszkę jadu? co ty chcesz ode mnie człowieku? poza tym mój wpis raczej chwali dziewczynę za jej wysiłek i nie chwalę się tutaj swoją nędzną kondycją, wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Antonyo77: nie bierz tego do siebie, po prostu nie wiem jakie emocje ma we mnie wzbudzić tekst "ja bym tam nie dał rady wejść". Chwalisz się? Żalisz? Bo nie rozumiem :p Ja wiem że takie rzeczy się mówi w towarzystwie, kazdy je rozumie i się nie czepia, ale w sumie mają na celu? Bo ja bym się wstydził, że nie dam rady, chyba że bym był staruszkiem.
  • Odpowiedz
@guilmonn: powiem ci tak, z całego serca chciałbym mieć kondycje jak ta dziewczyna, niestety lata pracy za biurkiem, brak ruchu i stagnacja odbiły się na moim zdrowiu znacząco, co do emocji to nie mają w tobie wzbudzać wcale, kierowałem tą wypowiedź bardziej do dziewczyny, jakoby gratulowałem jej chęci i zapału o to wszystko, ps co do wieku to już 40 świeczek mam zdmuchnięte, nie dużo ale....
  • Odpowiedz
@crixos: No nie, no #!$%@? no nie. XD A tak sie zastanawiałam czy ktos wrzuci tutaj ten obrazek, ale sobie myśle

Neeeeno, panie, bez przesady, przecież co nienormalnego jest we wrzuceniu zdjęcia ZE SWOJEJ wycieczki, na którym widać NAS. To normalne, a nie wołanie o atencje. Kazdy tak robi. Nikt sie nie #!$%@?.


Eh... A jednak xD

No tak, laska rzeczywiście pokazała dupe. Bo jest odwrócona tyłem do kamery. W spodniach.
  • Odpowiedz