Wpis z mikrobloga

@piter91r: Robisz zadania dla ludzi, i wybierasz swoją ścieżkę. Do wyboru, jak zwykle, 3 frakcje - nie jest to już tylko siła, średniacy, i magia. Gra opowiada historię. Nie jest to typowa nawalanka, to ty podchodzisz do wrogów.
Tu taki troll, gdy jak uciekniesz na skałę, to zacznie w ciebie rzucać głazami.
Oryginalny pomysł połączenia fantastyki i post-apokaliptycznością.
Czy spotkasz tu dobrych znajomych podobnych do Laresa, Diego, Miltena, Gorna, Lestera, itd.
Elex jest dużo lepszy od Wiedzmina 3. Głównie mam na mysli konstrukcje swiata. Zadnego nie ma miejsca wtornego i nic nie nudzi przy eksploracji. REWELACJA
@Bambro: nie masz ich spotykać... tylko spotkać osoby podobne do nich. Kogoś przychylnego w świecie gry, a nie tylko ludzi, którzy chcą Cię zabić :)
czytaj ze zrozumieniem:

Czy spotkasz tu dobrych znajomych podobnych do Laresa, Diego, Miltena, Gorna, Lestera
@m00n mówię wam panowie, oglądałem recenzje, gameplaye i czytałem o tej grze przed jej premiera i gdyby nie to, że kupiłem klucz do steam wcześniej i nie było już odwrotu to bym się zastanowił nad kupnem, bo elex na serio wyglądal okropnie i dialogi były marne ale to dlatego, że osoby granice takie jak #wonziu rock czy Rojo się podsmiewali I przez to nie mogłem się skupić nad sensem rozmowy. Ogromnym plusem