Wpis z mikrobloga

@piter91r: Robisz zadania dla ludzi, i wybierasz swoją ścieżkę. Do wyboru, jak zwykle, 3 frakcje - nie jest to już tylko siła, średniacy, i magia. Gra opowiada historię. Nie jest to typowa nawalanka, to ty podchodzisz do wrogów.
Tu taki troll, gdy jak uciekniesz na skałę, to zacznie w ciebie rzucać głazami.
Oryginalny pomysł połączenia fantastyki i post-apokaliptycznością.
Czy spotkasz tu dobrych znajomych podobnych do Laresa, Diego, Miltena, Gorna, Lestera, itd.
  • Odpowiedz
Elex jest dużo lepszy od Wiedzmina 3. Głównie mam na mysli konstrukcje swiata. Zadnego nie ma miejsca wtornego i nic nie nudzi przy eksploracji. REWELACJA
  • Odpowiedz
@Jurigag: Skoncz trollowac i gon sie z tego tagu, bo piszesz tu pewnie wiecej niz w twoich "prawdziwych" rpg. Ja cie juz mam dawno na czarno, ale jeszcze ktos przypadkiem cie wezmie na powaznie.
  • Odpowiedz
@Bambro: nie masz ich spotykać... tylko spotkać osoby podobne do nich. Kogoś przychylnego w świecie gry, a nie tylko ludzi, którzy chcą Cię zabić :)
czytaj ze zrozumieniem:

Czy spotkasz tu dobrych znajomych podobnych do Laresa, Diego, Miltena, Gorna, Lestera
  • Odpowiedz
  • 0
@m00n mówię wam panowie, oglądałem recenzje, gameplaye i czytałem o tej grze przed jej premiera i gdyby nie to, że kupiłem klucz do steam wcześniej i nie było już odwrotu to bym się zastanowił nad kupnem, bo elex na serio wyglądal okropnie i dialogi były marne ale to dlatego, że osoby granice takie jak #wonziu rock czy Rojo się podsmiewali I przez to nie mogłem się skupić nad sensem rozmowy. Ogromnym plusem
  • Odpowiedz
Optymalizacja jest baardzo dobra


@piter91r: nie optymalizacja bardzo dobra a grafika takie 6 lat w plecy xD ciężko żeby gra wyglądająca jak gówno chodziła też jako gówno
  • Odpowiedz
Elex jest dużo lepszy od Wiedzmina 3. Głównie mam na mysli konstrukcje swiata. Zadnego nie ma miejsca wtornego i nic nie nudzi przy eksploracji. REWELACJA

@Tomek_cas

  • Odpowiedz