Wpis z mikrobloga

Mirko #pomocy
Dzisiaj wstawiłem się do siedziby straży miejskiej w #krakow z racji tego, że dostałem informacje z parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych. Oczywiście nie zrobiłem tego celowo. Kobieta strażnik była nieugięta i dała mi 500zł mandatu i pkt-y karne. #problem jest taki, że miejsce było nieoznakowane znakami poziomymi tzn. nie było koperty ani koloru niebieskiego tego miejsca. Powiedzcie mi co mam zrobić, gdzie mam się udać. Wg mnie dostałem mandat nieuczciwie.
#pomocy #strazmiejska #bezprawie #krakow #prawo
  • 13
  • Odpowiedz
@Polacus: masz 7 dni na odwołanie się z mandatem do sądu /101. 1 kpwow/ i tam udowadnianie swoich racji. Nie jestem pewny czy musi być oznakowanie pionowe i poziome w przypadku miejsca dla niepełnosprawnych, ale jak nie musi, to kiepszczanka może być w sądzie...
  • Odpowiedz
dostałem mandat nieuczciwie.


@Polacus: to po jaką cholerę go przyjąłeś? trzeba było zrobić zdjęcia, iść do SM, wysłuchać co ma do powiedzenia i przedstawić swoją rację... a jakby dalej się upierała, to mówisz, żeby robiła wniosek do sądu... i pewnie by odpuściła, a tak znalazła frajera, który przyjął i teraz będzie latał po sądach w nadziei, że coś ugra...
  • Odpowiedz
@Polacus:

Dzisiaj wstawiłem się do siedziby straży miejskiej

Wstawić się można i być wstawionym po litrze wódki, można wstawić drzwi albo wstawić się za kimś, a w miejscu można się stawić. Stawiłeś się.
  • Odpowiedz