Wpis z mikrobloga

Mireczki, no muszę się pochwalić, że Złomek - bo tak go nazywamy - przeszedł przegląd techniczny!
Niby nic, ale cieszę się, bo nie spodziewałem się, że dając 3000 PLN za samochód mogę mieć ładny, sprawny i niezardzewiały samochód i to w dodatku z klimatyzacją!
Ostatnio martwi mnie jedna sprawa, ale kupię silnik krokowy i będzie śmigało jak tak lala.



#peugeot #peugeot306 #samochody #motoryzacja
źródło: comment_hdg3Vo13Ml4iOkq6OOXpshAh6dvJVBXS.jpg
  • 35
@KornixPL: ja to jestem fanek takich autek właśnie. Tanie, oszczędne, nic mu nie brakuje, części za grosze. A dupę wozi i to jak. No ale trzeba się postawić i #!$%@?ć 50000 pln na auto, choć jeżdżę tylko do roboty 10 km i nigdzie dalej bo do większego miasta strach ( ͡º ͜ʖ͡º) Znam i takich.
@rzeznia22: Ja też je uwielbiam, małe, łatwo znaleźć miejsce parkingowe, brzydkie też nie jest, zwinne w mieście, a mocy do jazdy 120 czy 140 na autostradzie spokojnie wystarczy, w 5 też można spokojnie w trasę jechać (Wieruszów-Warszawa-Wieruszów w mniej niż 20 godzin), zrobiłem nim 600 km i spokojnie, bez żadnych problemów dojechał. Co prawda trochę potrafi w mieście spalić, ale no cóż, coś za coś. Jak bym miał 1000 zł do
@KornixPL: Super się składa, bo widziałem dzisiaj w komisie 306 1.6 cabrio z hard topem, na ładnym felunku i się
zakochałem. Klima jest, szyby w prądzie są, więc poważnie się zastanawiam. Chciałbym spytać jak wygląda sytuacja z tylną belką i ogólnie z zawieszeniem, bo z tego co zdążyłem się zorientować to silniki pancerne, więc o tą kwestie się chyba nie martwię. Jeszcze jakby ktoś wiedział jak wygląda sprawa z twardym dachem,
@Quentis: Co do dachu to nie odpowiem, bo mam hatchbacka, ale tylna belka: jak koła nie są rozjechane tak: /-----\ To nie masz się o co martwić, ewentualnie obciąż tył napierając na niego i nasł#!$%@?, powinno być cicho.
@KornixPL: Peżot 106 1.0 autoalarm, centralny zamek, wszystko w prądzie i szyberdach. Czasami jak jadę do centrum to zostawiam auto właściwe, biorę Zygzaka ( tak nazywa go moje dziecko) bo go wszędzie zaparkuję. A 1.0 45 koni wystarcza wbrew pozorom. Tylko odczułem że jadę nim max 90 km/h a samochodem swoim jakby pierwszym jadę zawsze dużo szybciej. Strach w takim małym( ͡º ͜ʖ͡º)
@KornixPL miałem takiego tylko wiśniowy. Mega ciepło go wspominam i czasem widuje na mieście. Bardzo wygodne auto do miasta z normalnym spalaniem i dobrą dynamiką. 306 okazuje się, że mają bardzo dobre zabezpieczenie przed rudą więc jeśli nie był puknięty to długo będzie w dobrym stanie. Gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KornixPL: żona kiedyś kupiła sobie na studia takiego peżota 1.8, fajne autko było, wygodne, fajnie się jezdziło, ale się #!$%@?ł, poszła uszczelka pod głowicą i sprzedaliśmy za grosze:)