Wpis z mikrobloga

Jakaś praca dla studenciaka z #opole? :P Potrzebuję sobie dorobić (sztucznego #!$%@? hehe) w tygodniu - bez weekendów najlepiej - między zajęciami. Studiuję dziennie (informatyka) i mam wolne praktycznie dwa pełne dni w tygodniu i dużo czasu w inne dni. Obojętnie mi w zasadzie teraz czy będzie to cokolwiek związanego z zawodem czy zwykła praca fizyczna.
Z "zawodowego doświadczenia" to byłem na stażu i praktykach w serwisie komputerowym, na praktykach we Włoszech przy bazie sklepu internetowego, robiłem ze znajomym stronę wydziału w Wordpressie... i to w zasadzie tyle.
Z nic-niewartego-doświadczenia to praca w recepcji pola kempingowego, w wypożyczalni rowerów wodnych i kajaków, w KFC (kontaktu z klientem miałem aż nadto, chociaż za tym nie przepadam), praca na produkcji i w magazynie, i zrobiony kurs pilarza (xd), bo kosiłem trawę w lesie (xd x2).


Ktoś coś? :P

#pytanie #opole #praca #studbaza #wincyjtaguf
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoxico szanuję. Jeden mirek szukał jakiś czas temu do rowerowego - znajomość HTML wymagana i nie wiem co jeszcze tam było
@draakul patrz leniwa #!$%@? że mozna, zamiast bajerowac na GG jakieś smarkule z Gim/licbazy xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Myszoskocznia: chciałem pisać, że kusisz tymi ciastami ale jak tylko pokazywał to w sumie lipa xD t9 potrafi nieźle namieszać. Mojej dziewczynie kiedyś zawsze zmieniało "że" na "zesrać" xD
  • Odpowiedz