Wpis z mikrobloga

"Jeśli ja usłyszę, że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja antyuchodźcza, i że na to wybierają się moi księża, to mówię krótko: każdy, który tam pójdzie, będzie suspendowany."

abp Wojciech Polak

Wielki Polak i patriota.

#neuropa #katoneuropa #bekaznacjololo
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4: Ciężko ci człowieku operować na ogółach co? Zestawiasz siebie jednostkowo z grupą, dodatkowo bez cytatów np. pokazujących, że dany konkretny gość robił to co mówisz.

Czyli, że prawacy (twoi polityczni sojusznicy) nie robią tego tak jak ty nie robisz, ale neuropki (oponenci) robią. Czyli ekstrapolujesz siebie na ogól - swoich vs ogół przeciwnika.

To fajnie, ale sobie przemyśl czy tak jest. Bo ja uwazam, że albo można tak robić
  • Odpowiedz
@iAmTS:

dodatkowo bez cytatów np. pokazujących, że dany konkretny gość robił to co mówisz...

Sugerujesz że mam robić archiwum dziesiątek dyskusji polityczno-ideologicznych wraz z cytatami?

Czyli, że prawacy (twoi polityczni sojusznicy) nie robią tego tak jak ty nie robisz, ale neuropki
  • Odpowiedz
@Herubin

Szkoda, że jest tu wielu katolików (w tym ja) ale oczywiście wszyscy antychrysty kto nie z prawicy.


Po co dyskutujesz z tym człowiekiem, gość nie mając żadnej wiedzy w kwestii wiary i kościoła dyktuje innym, czy mogą być katolikami.
  • Odpowiedz
@ediz4: no już jesteś bardzo blisko wniosku, że twój pierwszy post to rzucanie słów na wiatr i ocenianie kogoś, podczas gdy samemu będąc ocenionym tak samo, wypadasz równie źle.

O to cały ambaras.
  • Odpowiedz
@Slonx: O kolejny z sekty neuropejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ty się może dowiedz co mówi kościół w sprawie aborcji czy związków LGBT.
@iAmTS: W którym miejscu dowiodłeś mi niekonsekwencje którą zarzuciłem antyklerykałom z neuropy?
  • Odpowiedz
@ediz4: echh ciężko u ciebie.

Skoro ty jesteś przykładem na zanegowanie zdania: "szkoda że prawactwo docelowo przeciw wyborczej nagle się interesuje jej zdaniem" (choćby w przypadku protestu rezydentów, budżetu czy jechaniu po PO)

To jest na bank w c--j przykładów ludzi którzy nigdy nie powiedzieli, że kościół ma w---------ć z przestrzeni, a jest
  • Odpowiedz
Skoro ty jesteś przykładem na zanegowanie zdania: "szkoda że prawactwo docelowo przeciw wyborczej nagle się interesuje jej zdaniem" (choćby w przypadku protestu rezydentów, budżetu czy jechaniu po PO)


@iAmTS: Docelowo przeciw Wyborczej - co to oznacza? Docelowo chciałbym żeby upadła ale jest wolny rynek prasy. Co oznacza prawactwo? Użyłem gdzieś tego zwrotu że namiętnie je wpychasz?

To jest na bank w c--j przykładów ludzi którzy nigdy nie powiedzieli, że kościół ma w---------ć z przestrzeni, a jest neuropkiem....

Antyklerykałów neuropków. Tak sie składa że wszyscy antyklerykałowie to neuropki ale nie wszystkie neuropki
  • Odpowiedz
szkoda że neuropa docelowo przeciw kościołowi nagle się interesuje jego zdaniem


@ediz4: Bo przecież żaden konserwatysta i katolik nie może być za pomocą uchodźcom, do czego nawołuje prymas Polski.
  • Odpowiedz
Jak ta pomoc będzie świadczona to inna sprawa.


@ediz4: Tyle, że Kościół w Polsce się już w tej sprawie wiele razy wypowiedział. Łatwo krzyczeć na "lewaków" że nie obchodzi ich stanowisko KK w kwestii aborcji i LGBT, ale prawicowcy są takimi samymi hipokrytami gdy w kwestii aborcji podpierają się stanowiskiem Kościoła, ale zapominują już o nim w dyskusji o przyjmowaniu uchodźców.
  • Odpowiedz
Czy ja tu gdziekolwiek poruszyłem temat prawicowców?


@ediz4: Właśnie o tym napisałem - łatwo walić w przeciwną stronę, ale dużo trudniej skrytykować własny obóz. To pierwsze nic nie kosztuje.
  • Odpowiedz
@wolodia: Czyli według Ciebie każda dyskusja powinna wyglądać tak
A Pis robi to - a wcale nie bo Po robiło tamto
A konserwy mówią to - A lewaki mówią to
A miesożercy zabijają zwierzęta - A wegani zabijają rośliny
A katolicy mówią to - A ateiści mówią to
A co do własnego obozu to nie wydaje mi się abym był katolikiem więc strzał jak kulą w płot
  • Odpowiedz
A co do własnego obozu to nie wydaje mi się abym był katolikiem więc strzał jak kulą w płot


@ediz4: Mówiłem o prawicowcach.

Czyli według Ciebie każda dyskusja powinna wyglądać tak


@ediz4: Nie, po prostu nie rozumiem dlaczego Ci przeszkadza to, że chociaż w jednej rzeczy nawet lewica docenia głos Kościoła? Mnie to cieszy, że Kościół ma autorytet w sprawach społecznych.
  • Odpowiedz