Wpis z mikrobloga

@AESTHETlC: tak, dokładnie taki, tylko czarny. Fot nie mam, przynajmniej w pracy :P
Felgi wyglądają mega, gdyby były takie w 16" brałbym od razu. A tak zastanawiam się czy jednak cierpieć na 17, czy zdecydować się na wymianę
Btw. Też uważam, że pakiet sport polepsza wygląd jeszcze bardziej. Niby delikatne akcenty, a jak kiedyś stałem na parkingu obok zwykłej wersji to różnica ogromna
@AESTHETlC: nie, delty mi się nie podobają. Zastanawiałem się nad 159, bo zawsze mi się podobały, różnica w cenie była około 5k, a teraz za każdym razem jak taką mijam to żałuję (,)
Ale później mijam kolejnego golfa i od razu mi lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid0810: wlasnie tez zauwazylem że nikt z sebków nie jeździ bravo xD i jeszcze zabawnie jest objeżdżać jakieś stare niemieckie trupy takim prędkim bravkiem :3 eh wspaniały samochod
159 zajebista, ale podobno te egzemplarze "o 5k drozsze niz bravo" to kompletne padaki - słowa wlasciciela dwóch 159, więc może i dobrze zrobilismy, bo tez myslalem o niej
@Triak ja swojego kupilem za 24 tys i nie ma climatronika. Pojedz moze do aso niech sprawdza i bierz. Uwielbiam ten samochod. Ciezko ponizej 11l/100 zejsc przy mojej jezdzie. Chce sie #!$%@? nim
@AESTHETlC: ale tez wersje sport masz? Ja mysle lpg wstawić to kolejne 3 klocki. Widziałem tez 2.0 tez w sporcie tyko diesel. Wycięty dpf- wiec do Niemiec nie wjadę tzn wjadę ale mogę wyjechać na lawecie i mandatem xd poza tym nie wiem jak z przeglądami będzie. Analiza spalin. I tak nie wiem w która stronę iść. A Twój jesli to benzyna to jaka i ile oleju pije ?
@Triak benzyna 1.4 Tjet 120KM. Wydaje mi sie ze wersja sport to tylko 1.4 tjet 150km i 1.9 jtd 150km. Poznac je mozna po 2 rurach z tylu. Reszta to ma tylkp pakiet sport jak moj. Wlasnie tez czytalem o braniu oleju - u mnie ok 1l na 10 tys km. Chyba niezle
@AESTHETlC: czyli seta na 1000km. Hmm No tak nawet. Tzn był pakiet stylistyczny sport i wersja sport. Benzyna sport to miała ten guzik sport a 2.0 to właśnie tez był sport prawdziwy. Jak z 1.9 było - nie wiem ale na 80 procent to nie sport. No i jak u Ciebie sie trzyma jednostka ? Ile przejschales ? Jakieś grubsze naprawy uszczelka pod głowica 2masa turbo? Kolektor pęknięty?