Wpis z mikrobloga

@Trelik: No wiesz, fotoradary są wszędzie. Trzeba.
@Stulejusz_Wielki: 2008
@Winters_III: dzięki za info, jaki kupiłeś?
@paczczczacz: czemu? Policja takimi jeździ?
@IkBenPool: full opcja, także ma, dla mnie jest mega piękne, czuć są włoską robotę. szkoda że słupki są takie szerowkie, będę musiał nauczyć się pracować z lusterkami. Auto za 18kk z komisu, nie wiem gdzie haczyk był że tak tanio, przednia szyba wymieniana reszta w orginale, podłużnice
@kipowrot: piękny jest ;)Deska rozdzielcza pasuje do mojego stylu, taka jest bardziej klasyczna.
@Monco: jak dla mnie jest mocno niedocenianym , w końcu to jest następca Stilo które było katastrofą Fiata. Ludzie chwalą jednak
@susuke15 jak to gdzie haczyk? Cofniety ze 150kkm, umyty, wymienione uszkodzone rzeczy na najtańsze zamienniki, żeby tylko jeździł przez miesiąc. Mieli go za jakieś 14k i poszedł. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@susuke15: no siema, sam kupiłem taki rok temu, tylko w wersji 16v 150KM. Poczytaj czy z Twoim silnikiem też są problemy z urywającymi się klapkami wirowymi. Ja nie poczytałem, nie polecam (wymiana 3 zaworów, planowanie głowicy i regeneracja turbo). Taniej wyjdzie usunąć klapki :)
Poza tym auto fajne, po roku wkurza mnie tylko słabe wyciszenie silnika (chociaż można w internetach znaleźć instrukcje jak to poprawić), frajersko wykonana klimatyzacja automatyczna (dźwigienki od
@dawid0810 podobno problem ma silnik z klapkami ale 1.9 16v czyli 150 km mój jest 1.9 120 km 8v . No schowków jett mało. W podłokietniku zmieści się butelki Coca-Coli 0.5 ? Bo widzę że mało tam.miejsca jest