Wpis z mikrobloga

@susuke15: niestety, ja nie mam podłokietnika. A to mi właśnie przypomniało, że miałem kupić od razu po zakupie i zamontować :D
Polecam dokupić z ali jakieś siatki/torby na rzepy do bagażnika (ja mam taką z Lidla, spełnia swoje zadanie) inaczej wszystko będzie latać na każdym zakręcie
@susuke15: z większych to tylko ta urwana klapka. Najgorsze było to, że obleciałem 3 mechaników zanim ktoś ogarnął co się tak naprawdę stało, wcześniej obstawiali padniętą turbinę i awarię wtryskiwacza. Z mniejszych to ostatnio łożysko wymieniałem, wydech za DPF się przepalił, klimatyzacja po lewej tylko grzeje (wina tych dźwigienek), ale to raczej bzdury.
Mój jest z 2007 i niestety już podłogę rdza bierze. Zamierzam to zakonserwować przed zimą, ale podejrzewam, że
@dawid0810: oby chodziło jak najdłużej, mi poszedł czujnik drzwi bo mi ikona od drzwi świeci mimo iż są zamkniętę. Ladnie się zbiera od 2k obrotów to fakt, radio mi nie znajduje rmf fm , nie wiem czemu :(
bravo 1.4 t-jet 120KM w pakiecie sport here
@IkBenPool: co w nim delikatnego? nie zauważyłem
@susuke15: w schowku mieszcza sie budelki do 0,5l, tez mam korozje od spodu (dziura w bagażniku xD serio). nie wolales opcji sport? duzo ladniejszy z zewnatrz, fajniejsze fotele... ale fajnie ze masz diesela, tez o nim myslalem ale ostatezcnie padlo na 1.4 120km. teraz ciagle zastanawiam sie jak sie jezdzi wersja 150KM
@susuke15: kwestia gustu. Zależy jak się jedzie na trasie można spalić przy takiej normalnej jezdzie 6-7 litrow. No i wiadomo im bardziej brawurowo tym wiecej paliwa leci. Niestety jeszcze nie robilem nim dlugich tras, na ostaniej 160 km pokazalo mi 7.1 l jechalem z predkoscia 90-130 km/h (wiekszosc trasy 130 km/h).
@AESTHETlC ja na codzień jeżdżę różnymi premium i po powrocie chwilowym do Fiata czułem tą "plastikowość". Trzeszczy deska i np kierunkowskaz wydaj się być pusty w środku, chodzi o dźwignię. Podobne wykonanie ma mój mini Cooper.
Miałem kiedyś Grande Punto sport i też był taki kruchy w obcowaniu
@AESTHETlC: ja aż zastanawiam się nad opchnięciem oryginalnych alu i kupieniem jakichś ładnych 16. I tak na przyszły rok muszę letnie opony kupić, więc może być i inny rozmiar.
Gdyby tylko te felgi nie wyglądały tak zarąbiście (ʘʘ)