Wpis z mikrobloga

3 rozegrane rankedy i 3 porażki bo ktoś musiał nafeedować. W pierwszej top i mid, drugiej top i jng, w trzeciej top, a jungler był gównem. W 2 grach wygrałem bota, a w trzeciej straciliśmy wieże po wbiciu się 4 z enemy, ale i tak nie padłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
W tej grze trzeba mieć szczęście do ludzi.
#leagueoflegends
  • 23
@Un1337 proste, ale nie do końca bo ja robiąc quadre zostałem zabitych przez malphita który użył ulti i q a mój team nie umiał go zabić i tak oto on sam skończył grę.
@SzumlewiczLover: no niestety to prawda, samemu można gówno zrobić. Miałem kiedyś gierkę mundo, gdzie nawet pentasteala udało mi się jebnąć. Grałem na topie, i tylko ten top grał... Jungla kompletny bezmózg, bot feedował, mid useless. Tylko ja coś robiłem. Ale w każdym tf zostawałem sam na 3, reszta mojego teamu padała od 2 ludków z przeciwnej. To jest jakaś porażka.
@NexciaK: idiotą możesz siebie nazywać co najwyżej. Jak mam nazwać gry, w których mid robi 0/7, jungler nie umie nawet smita użyć na smoku/baronie, a top ma w #!$%@? schodzenie z góry? Ale co ja tam wiem, naucz mnie mentalny chellengerze grać, z chęcią posłucham ;)