Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: > Mam nadzieję, że zwolennicy poprzedniego obrazka zaplusują ten równie chętnie.

Plusuję równie chętnie.
Imigranci #!$%@?ć, w domu gospodarza przyjmujemy i szanujemy reguły, które panują w tym domu. Własnego domu się nie porzuca, jeżeli się może o niego walczyć.
Dziecko obarczone poważnymi wadami, które ma żyć w cierpieniu cierpi samo w sobie, a ponadto cierpi całe jego otoczenie. Osobiście nie zdzierżyłbym losu, że idę do piachu a moje, hipotetycznie
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam a nie uważasz tego za problem? Niestety ale urodzenie dziecka chorego oznacza często wyłączenie conajmniej jednego z rodziców z życia społecznego (ciągła opieka), a koszty leczenia często oznaczają brak środków na kolejnego potomka. A koniec końców i tak rodzic umiera pozostawiając niesamodzielne warzywo.
  • Odpowiedz
@Mr_Gray Jestes takim #!$%@? ignorantem ze nie czytasz tego co napisalem, a sie do tego odnosisz?
Jesli chodzi jednak o dzieciaki z chorobami z ktorych da sie je odratowac i moga dalej zyc praktycznie bez zadnych powiklan to chcesz aborcji w takich przypadkach?
Jezeli kierujesz sie przy chorobach dzieci tylko przez pryzmat pieniedzy, to idealnie odnalazlbys sie w Rzeszy
Poczytaj o akcjach majacych zredukowac liczbe chorych w III rzeszy, tak aby
SanRenmu - @MrGray Jestes takim #!$%@? ignorantem ze nie czytasz tego co napisalem, a...

źródło: comment_AsSJzizicn3472kBnXGGSXQN2qRrlrhr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz