Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabeleczki lubujące się w czytaniu! Wciąż potrzebuję chętnych do betowania książki - po moim pierwszym ogłoszeniu zgłosiło się ponad siedemdziesiąt chętnych. Mija już pięć dni od wrzucenia rozdziału i otrzymałem cztery opinie, z czego właściwie tylko jedna miała znamiona wnikliwości ; ) Żeby nie było - nikt nie napisał, że "byle co", ani że "słabe". Za to na pewno ciężkostrawne, czego się spodziewałem. Czy będę nad tym pracować? Jasne. Ale przydałyby się szczegółowe wrażenia.

Może ktoś jeszcze z tego pierwotnego rzutu się odezwie, ale nie zaszkodzi ponowić anonsu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nie mam za złe nikomu, kto jednak olał temat, bo forma jest ciężka. Tak czy siak może jeszcze ktoś coś.

Jeżeli:
-lubisz tematykę utopii/dystopii/antyutopii oraz scifi
-nie boisz się ciężkiego pisania, albo po prostu takie lubisz - to zdaje się być ważne
-lubisz konstruktywnie krytykować
-również piszesz i chcesz nad tym pracować (betowanie innych to świetny sposób, polecam, chętnie się też odwdzięczę)
projekt "Miasto snów" może być właśnie dla Ciebie!

pierwszy rozdział do pobrania tutaj

#ksiazki #tworczoscwlasna #czytajzwykopem #piszzwykopem #wordcraft
  • 2
@IamHater: Czy dajesz możliwość oceny całości? Na podstawie jednego rozdziału to można ocenić najwyżej styl pisania i stwierdzić, że fabuła i bohaterowie są skonstruowane katastrofalnie (albo nie ma ich wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).