Wpis z mikrobloga

#ps4 #pcmasterrace #konsole #heheszki

tl:dr
Sąsiedzi kupili wnukowi, grę. Nie działa, bo brak konta PSN, brak subskrypcji PS Plus. xD

Sąsiedzi mnie wczoraj zawołali, żebym młodemu zainstalował grę. Pierwsze myślałem, że chodzi o jakiegoś pirata na PC czy coś co się instaluje przez Steam. Okazało się, że chodzi o grę konsolę. Nie bardzo rozumiałem wtedy w czym problem, bo podobno konsole takie super, że kupujesz grę, wkładasz płytę i grasz bez większych problemów. No, ale biorę pada do ręki i szybko się okazuje, że żyłem w kłamstwie. Żeby zagrać, trzeba mieć konto PSN, żeby założyć konto trzeba zaktualizować system. Zrobiłem co trzeba i jeszcze tylko gra się miała zaktualizować i elo można grać. Poszedłem do domu aktywnie się obijać przy oglądaniu R&M. Następnego dnia przychodzi sąsiadka, że dalej coś mu tam wyskakuje. Jak się zrobiło A to trzeba i B, więc idę zerknąć. Okazało się, że trzeba jeszcze subskrypcji PlayStation Plus, żeby grać. Przy czym podali rewelacyjną ofertę 100zł za 3 miesiące lub 240 za rok. W tym momencie zgniłem XD. Wyjaśnijcie mi jak można tak dymać ludzi na hajs jak to robi Sony w tym momencie? Na PC raz kupujesz grę instalujesz i nic więcej płacić nie musisz. Only glorious PCMasterRace!!
  • 79
  • Odpowiedz
@Mr_Hamster12: Ja wiem że "kiedyś to były czasy, a teraz nie ma", ale tyle jest teraz pieprzenia się z grami żeby je zainstalować że się w głowie nie mieści. Jakieś steamy, oddzielne launchery, konta, loginy, always online, itd. A pamiętam czasy kiedy konieczność wpisywania kodu przy instalacji to był raczej ewenement, a na konsolach naprawdę wkładałeś płytę i działało. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@woda_gazowana: Lepiej byś uważał na procesory intela z glutem, które się grzeją i psują od samego patrzenia na nie, a nie martwił się o ceny gier po wydaniu na konsoli. Sugerowanie że pciarze nie są pykani w pupe bez mydełka na każdym kroku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz