Wpis z mikrobloga

"Kustosz Białe"

Wygląd: Mętny, cienka warstwa piany, która znika po krótkiej chwili, nie zostawia żadnych śladów na szkle, słabo.

Aromat: Kolendra, lekka pszenica, nawet jakiś cytrus, ale głównie dominuje kolendra (jest dodany aromat kolendry).

Smak: Typowy ohydny koncerniak, taki nieprzyjemny posmak, mokry karton, kolendra i to tyle, piwo wylądowało w zlewie, taki eurolager z kolendrą i wadami.

Podsumowanie: Brakło mi w tym piwie piany, smak też bardzo słaby, jest to najgorszy Witbier, jaki piłem w swoim życiu. No naprawdę jest słabo, po Van Siurze nie spodziewałem się jakiegoś dobrego piwa, ale nie wiedziałem, że będzie tak słabo. Kiedyś już piłem to piwo i było o wiele lepsze (ale wciąż słabe, nie było wtedy mokrego kartonu, takiego ohydnego smaku). Jak za 3zł to nie polecam, woda jest tańsza i nawet lepsza w smaku, to piwo jest słabą konkurencją dla wody. Piwo zostało zakupione w sklepie "Biedronka".

Zapraszam do obserwacji tagu #piwnydonislaw (będę pod nim umieszczał recenzję różnych piw i takie tam).

#craftbeer #piwo #recenzja #alkohol
Pobierz DonislawDev - "Kustosz Białe"

Wygląd: Mętny, cienka warstwa piany, która znika po ...
źródło: comment_6UJJJxLU0ahzS7ckGW9jF9yrDowyRyci.jpg