Wpis z mikrobloga

@zexan:
1) Jako normalny 20 paro latek jestes olewany przez 90% kobiet a jak juz uda ci sie porozmawiac to przypomina to wywiad na ktory tylko ty zadajesz pytania a druga strona odpowiada jednym slowem + a Ty?
2) Jako przecietna kobieta dostajesz tyle wiadomosci od gosci ktorzy wygladaja o wiele lepiej od przecietnej kobiety ze jakbys taka pare zobaczyl na ulicy to bys sie zdziwil co taki pasztet robi
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: ja mialbym na to #!$%@? ale #!$%@? mnie to zaklamanie jakie wmawia sie od malego, ze to mezczyzni sa tymi co ktorzy patrza powierzchownie, leca tylko na ladne kobiety, i wszystko co najgorsze. Zamiast mowic ze kazdy jest taki sam.
  • Odpowiedz
@2ugly4tinder:

1) Jako normalny 20 paro latek jestes olewany przez 90% kobiet a jak juz uda ci sie porozmawiac to przypomina to wywiad na ktory tylko ty zadajesz pytania a druga strona odpowiada jednym slowem + a Ty?


Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to tak to wygląda. Nie mam problemów z ciekawą rozmową z kobietami na tinderze, wystarczy wyłamać się poza typowe próby robienia wywiadu jak to mają w zwyczaju
  • Odpowiedz
@JanPapejTrzeci: @2ugly4tinder:

1) No po częsci niestety tak jest. Jeśli jesteś nudziarzem który siedzi w domu np. tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) to #!$%@? będzie z takich rozmów bo niby o czym chcesz rozmawiać? Jakbyś imprezował często, jezdzil gdzie popadnie, spedzal czas wśród znajomych, to mialbys tyle doswiadczen i roznych tematów do rozmów, że nie jedna otworzyłaby się przed Tobą bardziej bo
  • Odpowiedz