Wpis z mikrobloga

#gownowpis #pytanie #bank

Jaki Bank polecacie? Po poniedziałkowej awarii chcę zrezygnować z usług #ing. We wtorek wysłałam wniosek o założenie konta w #millenium. Kurier miał być w środę 11.10. Cały dzień byłam w domu (pozdrawiam ch*jowe uslugi #tnt). Kurier się nie pojawił, nawet nie zadzwonił tak jak miał to zrobić wcześniej, za to po całym dniu oczekiwania gdy w końcu weszłam do ich systemu sprawdzić co z moją umową i kartą - przeczytałam, ze klient nie został zastany w domu ^^ Cały dzień zmarnowałam przez tego dupka.

Ok. Zadzwoniłam do Banku. Powiedzieli, że przyjmują i oddzwonią. Nie oddzwonili olali mnie kompletnie. Kurier natomiast nastepnego dnia zadzwonil ze jest u mnie pod domem, no ale sorry mial byc dzien wczesniej (tak sie bank ze mna umowil), nastpengo dnia to ja juz w pracy siedziałam. Mial byc dzis u mnie w pracy. Cisza nic. Zadzwonilam do banku, zgłaszam reklamacje a konsultant się rozłączył xD

Wkurzyłam się strasznie, zadzwoniłam do banku ponownie i zrezygnowałam z ich usług - JESZCZE PRZED POSPISANIEM UMOWY.

Zatem szukam dalej, czekam na poelcenia (mBanku nie chce).
  • 22
@margarete92: Ja jeszcze w LO (12 lat temu) założyłem konto w PKO Inteligo, umowę podpisywałem na lekcji, bo kurier przyjechał do szkoły xD Nigdy nie miałem problemów z tym kontem, używam do tej pory. Karty przysyłają zawsze na czas przed upływem ważności. No i też wydaje mi się, że PKO nie miało takich wpadek z włamaniami jak te wszystkie inne banki, typu ING, Alior, Millenium, co chwile coś się słyszy o
a masz na przelewy karte z tokenami czy smsy? Blik jest dostepny? @margarete92:

Po zalogowaniu się do konta w ustawieniach możesz sobie wybrać sposób potwierdzenia: karta kodów (zdrapka), kod przysyłany smsem, lub aplikacja/token na telefon komórkowy. Ja korzystam z kodu przysyłanego smsem. BLIK jak najbardziej jest dostępny. Poczytaj o wszystkich możliwościach sobie. Wszystko co aktualnie na czasie to raczej dostępne jest.
taaak, ale zmienili regulamin i nie mozna juz zamknac konta od reki w razie czego ;/ nie podoba mi sie to.


@margarete92: W większości banków okres wypowiedzenia konta to 30 dni.
Jeżeli zależy ci na wszystkich bezpłatnych bankomatach to odpuść PKO BP, bo tam taka przyjemność kosztuje standardowo 17,9zł/msc.
Jeżeli chcesz BLIKa, to wybór zawęża się do mBanku (razem z Orange Finanse), Millennium, ING, PKO BP, Alior Banku (razem z T-M
@skyfire: ok, pokminie. mBank wydaje sie spoko, bo oplaty niskie (PKO jednak troche tych oplat ma), z kolei ALior jeszcze tańszy ale było tyle hejtów w sieci kiedys, do tego brak mozliwosci natychmiastowego zamkniecia konta. Jakos mnie to martwi