Wpis z mikrobloga

@wykop @moderacja

Ta wasza weryfikacja dwu-etapowa to jakieś Bagno przez duże "B". Albo ja czegoś nie rozumiem:
zalogowałem się z nowego kompa podając login i hasło (nie jakieś logowanie przez FB czy tego typu rzeczy)
pojawił się monit o autoryzację, chociaż już miałem dostęp do ostatnich powiadomień i generalnie górnej belki
powciskałem parę razy główną / mikroblog (monit o autoryzację za każdym razem)
opuściłem stronę (zamknięcie karty) bez wylogowywania
powrót na wykop w nowej karcie
właśnie piszę tego posta, mam dostęp już do wszystkego, w tym ustawień, logowań itd.

Żeby było śmieszniej, mogłem w ogóle wyłączyć weryfikację dwuetapową podając tylko hasło do konta. Co akurat dla mnie było na plus, bo reinstalując ROM w Andku straciłem dostęp do weryfikacji dwuetapowej, a kodu resetującego 2FA nie zapisałem wcześniej...

Zawołam też @a__s @m__b

#wykoppsuje #moderacja #2fa #niewiemjaktootagowac #programowanie (generalnie wiem, że tag tutaj nie pasuje, ale może ktoś jest w stanie wyjaśnić, jak do tego doprowadziłem dokładnie - plus potrzebuję trochę atencji, żeby Wypok się zainteresował tematem)
  • 8
@Roballo: Nie piszę tutaj o appce na Androida.

Edit: Wspominając o utraconym authenticatorze chodziło mi tylko o to, że nawet jakbym chciał, to kodu bym nie wygenerował.