Wpis z mikrobloga

Zauważyliście od dwóch dni wysryw pisowskich trolli? Po batonikach kradzionych przez sędziego nastał czas kolejnego wroga publicznego nr 1 - lekarze. W Polsce miodem i mlekiem płynącej w czasach rządów PiS ktoś miał czelność protestować i domagać się wyższych pensji. Ja wiem, że ludzie wykształceni nie są generalnie w kręgu zainteresowania PiS, bo to nie ich elektorat, ale zaangażowanie pisowskich trolli to jest jakaś absolutna żenada i absurd. Widzę że te trolle nawet nie rozróżniają lekarza specjalistę od lekarza rezydenta. Po prostu wszyscy wpakowani do jednego wora - złodzieje, łapówkarze, dorobkiewicze. Tego wykopu nie da się #!$%@? czytać. W gorących przynajmniej 3 wpisy z gównoargumentami typu lekarze mają ajfona albo lekarz przyjmuje prywatnie. Zero informacji nt innych postulatów typu podniesienie finansowania świadczeń medycznych aby to pacjentom było lepiej.
Quo vadis wykop?
#medycyna #bekazpisu #protest #polityka
  • 44
  • Odpowiedz
@Ciuliczek: Najfajniejsze sa te grafiki i narracja o V kolumnie berlińskiej i o tym, że rezydentów stać na smartfona - przejść się po pokoju z żenady to za mało.
  • Odpowiedz
  • 98
Najlepsze są komentarze na wpolityce i niezależnej, typu złodzieje, niech oddadzą za studia, niech #!$%@?ą. I w większości jak wchodzę w profile to piszą to ludzie którzy w życiu nie zarobili chyba więcej niż 3 do ręki i chcieliby żeby każdy tak zarabiał. Typowi Janusze i Grażyny, z zaścianka Polski B.
  • Odpowiedz
@Singularity00: to mówisz, że normalni ludzie odróżniają rezydenta od specjalisty i w związku z tym nie zgadzają się z protestem. Domyślam się, że sam siebie do tego lewactwa nie zaliczasz, lubisz myśleć o sobie jako tym "normalnym", czyli:

każdy kto nie broni ślepo stażystów kręcących afery z niczego

lol, szefy powinni uciąć z pensji za takie marne wpisy robiące #!$%@?ę z logiki.
  • Odpowiedz
@Ciuliczek mi się tęskni do dawnych czasów gdzie dla takich beton ów kąkuter był zbyt skomplikowanym urządzeniem i przynajmniej innych, normalnych ludzi nie denerwowali. To z tym telefonem to już w ogóle masakra, telefon jak każdy inny, uuuuu, skąd w, iął na to pieniążki złodziej. No #!$%@? mać, sam bym sobie taki kupił jakbym chciał, a jestem biedakiem.
  • Odpowiedz