Wpis z mikrobloga

Jak mam się kształcić, osiągać cele, skoro mam patologię w domu
A do 18stki pozostał mi rok i tydzień czasu ()
Przez patologię jestem ograniczony, i siedzę w zawodówce dla jakiś sebixów

Matka pijana na chacie, ojciec chory ma zakaz podchodzenia pod dom, babcia mojego ojca też jest chora psychicznie.
Nie zdaj w techbazie, bo matka z ojcem robią awantury.
Przegryw w mieście. Idź do zawodówki na elektryka, gdzie masz ciężką pracę.

Twoim marzeniem jest #programowanie niestety, patologia w domu ciebie ogranicza do dążenia do sukcesów.
Matka pijana aktualnie zasnęła, porozbijane butelki, ojciec wydzwania bo jest chory i pojechał do szpitala znowu na parę miesięcy najprawdopodobniej tydzień temu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Brak poparcia w rodzinie, nikogo nie obchodzi to, że nie masz jedzenia na chacie, bo matka wydała na alkohol.
Sytuacja rodzinna powoduje u ciebie Hipersomnię, możesz spać 10godzin, i tak jesteś śpiący.

Problemy ze spaniem, matka pijana zapala światło o 3:00 nad ranem, zaprasza koleżanki co z nią popijają.

Chociaż dobre to, że nie pije wódki :(
#przegryw #stulejacontent #zalesie #alkoholizm #patologiazmiasta #szkola
AsuriTeyze - Jak mam się kształcić, osiągać cele, skoro mam patologię w domu
A do 18...

źródło: comment_DXm4Pf49iBz5V1cDPnFDJYVmRVl28qLJ.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@RavunNevah: Nie ma żadnego kfc, maca, burgekinga, za małe miasto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest jedynie jakaś podróbka KFC tutaj, a ludzi tam bardzo mało przychodzi, bo się nie opłaca, oraz kurczaki są twarde jak kamień.
  • Odpowiedz
@oscuro: @RavunNevah: #!$%@?, zapomniałem napisać że mam 17stkę, a do 18 jeszcze niecały rok brakuje
Aczkolwiek, chciałem zacząć szybciej aby przegonić wszystkich. Oczywiście jak, skoro patologia w domu ciebie ogranicza do sukcesu.
  • Odpowiedz
@AsuriTeyze: Musisz się jak najszybciej od nich uwolnić, co nie będzie łatwe, bo wymaga znalezienia jakiejś pracy, pewnie wyjazdu do dużego miasta. Żeby się nauczyć programować potrzebujesz tylko laptopa za 3k, reszta jest w necie za free.
  • Odpowiedz