Wpis z mikrobloga

@thest: Quen atak atak unik.. atak atak unik... atak atak unik... atak atak unik... atak atak unik.. Quen atak atak unik.. itd. jak cie trafią to więcej Quen i uników a mniej ataków ;)
A tak na serio to graj bez żadnych spoilerów poradników i solucji. Ta gra wgniata w fotel jak się gra za pierwszym razem w ciemno. Naprawdę nie warto sobie tego zepsuć a pierwsze wrażenie możesz mieć tylko
@thest: Jak się na amen zatniesz google i tyle.

Z magii to 90% quen jak wolisz mieczem siekać. Petarda księżycowy pył na upiory chyba że nie masz to wtedy yrden. Kusza na latejące spisuje się lepiej niź aard imho.

Z eliksirów korzystaj śmiało bo medytacja odnawia zapasy zużywając tylko alkohol którego jest multum wszędzie. Jaskółka jak HP spadnie. Grom/Puszczyk jak coś mocniejszego się trafi. Możesz wejśc w inventory w czasie walki
@thest gra jest prosta, jak budowa cepa. Żadne przewodniki nie będą Ci potrzebne, a gdybyś miał jakieś problemy to wystarczy wpisać nazwę questa w google.