Wpis z mikrobloga

Witam

Szukam motocykla 125, raczej chińczyk "premium"
Może ktoś z was niedawno, też miał taki problem z wyborem i może mi doradzić.

Ogólnie mam już upatrzone 3-4 modele
Do wydania mam 10tys
Najszybszy za tą kasę byłby Junak RS PRO, ale boję się go trochę przez te kłopoty z gaźnikiem i wycierającym się ślizgiem po 600km. Wiem nie każdy model to ma, trochę loteria z nim jest.Ale silnik ma konkret DOHC 4 zawory.

Dlatego pogodzę się z mniejszą mocą i vmax, a wolę mięć już moto na wtrysku.
Moje typy to:

Romet Z-ONE R (grubsze opony,większe tarcze i waga 150kg)
Romet Z-ONE S (ciensze opony, mniejsze tarcze i waga 136kg)
Keewey RKV Euro4

#motocykle #125cc #motocykle125
  • 16
@Enjama: Przejrzałem te motocykle, wydaje się, że Romet Z-ONE R jest najciekawszym sprzętem z tych które wymieniłeś. Najlepsze zawieszenie oraz CBS, ze (wydaje mi się, bo nie mogę się doszukać oficjalnej informacji) sprzężonym ABSem sprawia, że gdybym ja miał wybierać wybrałbym właśnie ten sprzęt.
Varadero odpada, bo używane to same trupy kręcone.
Yamaha ybr odpada , brzydka po prostu.
Honda spoko nawet, ale opony jak w rowerze, tylny bęben i osiągi w sumie takie same jak chinczyki.

@NajwyzszaFormaSztuki Romet Z-ONE R ma taki sam zawias jak model S i Keewey RKV też ma Upside down

Z wyglądu najladniejszy chyba Z-One R, tylko zastanawiaja mnie szersze opony w nim... on ma opony przód | tył 110/70-17 |
@Enjama z tej listy to keeway najlepszy, szerokie opony, dobre zawieszenie, jakosc wynonania na wysokim poziomie. W twoim budzecie zmiescisz nawet zestaw ubran.
Muszę poszukać jakiegoś salonu aby mieli te sprzęty razem. Wtedy by człowiek wybrał.
Zna ktoś w Krakowie sklep, gdzie by mieli te maszyny razem ?

@vader05 rzeczywiscie Keewey rkv ma prawie takie same kapcie jak Z-ONE R

Ostatecznie zostali dwaj zawodnicy Z-ONE R kontra Keewey RKV
Szkoda że tak mało filmów jest z Rometem. Chciałem porównać jakie ma obroty przy danej prędkosci, w porównaniu z Keeway