Wpis z mikrobloga

Pan Albert Rile... mam nadzieję, że wybaczy mi Pan wstawienie tutaj swojego postu, ale wyraża on każdym słowem to, co wielu chciałoby powiedzieć... i Pana materiał filmowy dopełnia wszystko......

Albert Rile

„JEŚLI WE WRZEŚNIU NIE BĘDĄ OPUBLIKOWANE PIERWSZE WYNIKI TEGO ŚLEDZTWA, JA OPUBLIKUJĘ WYNIKI ŚLEDZTWA BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO(…)” red. Gadowski

Bardzo liczyłem na Gadowskiego. Nie zrobił jednak tego, co odważnie zapowiadał…zrobił dokładnie to, co TVP INFO z materiałem Kuklewicza. Ta obiecana wypowiedź to jest nic nie wnoszący wypełniacz. Przecież we wcześniejszej deklaracji dziennikarza nie było „spróbuję” czy „postaram się” tam było „opublikuję wyniki śledztwa biura detektywistycznego i prywatnych osób” i nie mówimy o amatorze, sądzę że potrafił w tamtym momencie ocenić z jakimi materiałami ma do czynienia, jaka jest ich wartość, w jakim świetle postawi prokuraturę i jej śledztwo.
Jeśli zachował się inaczej niż obiecywał, to czy nie ma to żadnego znaczenia? Reszta jego opinii na inne tematy ma w tym układzie jakiś sens, mimo wszystko ?
Lampart też obiecywał kolejną konferencję do której jednak nigdy nie doszło.

Mam wrażenie, że jakby istniała mysia dziura to wszystkie media, komentatorzy czy dziennikarze chcieliby w niej przeczekać do końca tej sprawy żeby nie wydawać teraz własnych opinii. Na tym etapie, bez obaw to można powiedzieć tylko że ” Magda chodziła tanecznym krokiem”. Można w artykule postawić hipotezę „Czy Magda Żuk nagle zachorowała ?” z tym że tylko taką, jedyną, to przejdzie, poza tym nic więcej.

Moim zdaniem, niestety, „nic z tego nie będzie”, zrobiła Magda karierę o której nie marzyła: film z jej udziałem był „hitem” na YT, jej sprawą zajął się sam minister sprawiedliwości.
Możliwe że przejdzie jeszcze do „miejskiej legendy”, ktoś smutno podsumuje „cisza jak po śmierci Magdy Żuk”, ktoś postraszy „uważaj bo zwariujesz jak Magda w Egipcie” a jak ktoś będzie dziwnie mówił to się mu powie „gadasz jak Markus do Magdy”. Każdy będzie wiedział dokładnie o co chodzi, z tym, że tylko na swój własny, prywatny użytek.

Łączymy śmierć Magdy ze śmiercią Karoliny Kaczorowskiej czy zaginięciem Iwony Wieczorek ale nad morzem kilka lat temu miała miejsce jeszcze jedna afera, oczywiście trochę inna nie można szukać prostych analogii ale… Sprawa niby prosta a jednak „sama nie chciała się” rozwiązać. Nawet FB był potrzebny, dużo dobrego zrobił. Wtedy się udało, chociaż częściowo. Moim zdaniem jej rozwiązanie, pewnego pułapu jednak nigdy nie przekroczy:

„Myślę, że to wspólna robota, dziennikarzy, dziewczyn, które zdecydowały się zeznawać i moja. Gdyby nie ich pomoc, moją córkę uznano by za galeriankę, potem sprawa jak pięć poprzednich zostałaby UMORZONA.”
„Anaid też nagrał?
Nie wiem, ale od początku byłam przekonana, że skoro Anaid rzuciła się pod pociąg, musiało się zdarzyć COŚ DRAMATYCZNEGO.”
https://youtu.be/DoMalqq5kq8

#magdazuk #csiwykop
  • 524
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stopmanipulacji1111: Jeżeli jesteś pod wpływem tamtej osoby to współczuję. Akceptowałaś jej ataki na mnie przez długi czas, chodziło Tobie tylko o to, żeby Ciebie nie atakowała, a ona i tak to robi i będzie robić. Jesteś strasznie spięta. Poczułam się urażona Twoim wczorajszym zachowaniem i brakiem odwagi cywilnej, żeby powiedzieć, o co chodzi. Z mojej strony to jest rozczarowanie, nie szyderstwo. Zawsze byłam szczera wobec Ciebie i teraz też jestem.
  • Odpowiedz
@kknnoo: Widzę, że dużo piany z pyska musisz utoczyć, aby zadać proste pytania.

Mając na uwadze powyższe, oraz to, że rodzina Karoliny i , tylko prokuratura nie wykazuje jakkiegokolwiek zainteresowania by proaktywnie dociec powiązań - wystarczy ci jaj (których nie masz ale pożycz od diopsiny) żeby przyznać, że to co mówi prokuratura w Jeleniej w kontekście tych spraw jest krótko mówiąc gówno warte, a zatem twoja ich obrona - również?

Proaktywnie to ściemniasz Ty. Lampart nie wyjaśnił zagadki śmierci KK ani nie wskazał żadnej osoby, która przewija się w obu tych sprawach. Prokuratura nie widzi powiązań między tymi sprawami. Co ja więc mam Ci przyznać? Że ubzdurało Ci się, że takie powiązania są? Przyznaję, ubzdurało.

Diopsina przyznała że to co podał Lampart na konferencji w sprawie śledztwa nt. śmierci Karoliny to były fakty NOWE, dotąd publicznie nieznane, jednoznacznie wskazujące na celowe zaniechania prokuratury mające na celu
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: nie wykluczam kto to jest, może być i Święty Mikołaj, ale to, co pisze, część lwia co najmniej, jest prawdziwa. Nawet jeśli bez jej uczestnictwa w takiej formie, jak przedstawia. Wystarczy uporządkować fakty. Niestety źle to wróży w związku z milczeniem pewnego internauty, też pewnie wariat, jak nic?
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: A nie bierzesz pod uwagę, że ona dowiedziała się czegoś w czasie trollowania albo sama jest w coś zamieszana? Który internauta? Tamten od tłumaczenia czy ten wczorajszy? Którykolwiek to był z nich, to żaden z nich nie był wariatem. Jedynym wariatem, jakiego znam, jest c. A ja nigdy nie nazywam nikogo wariatem bez mocnych przesłanek.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Biorę te sprawy pod uwagę globalnie. Nie tylko sensacyjne sprawy, gdzie można się nagadać i wykazać zdolnościami detektywistycznymi na blogu i być bohaterem,,ale też tych biednych ofiar, o których już nikt nie pamięta. Przede wszyskim o nich i ich rodzinach myślę. Tych anonimowych. Wykazałam się kiedyś konkretnymi rezultatami, ale to nie miejsce na opowieści.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Dzięki Tobie zapoznałem się z tym tekstem już wcześniej. Jest o niebo lepszy niż prezentacja Lamparta na YT. Szkoda, że usunęłaś całość, bo można byłoby dyskutować o tym bardziej precyzyjnie. Znaki zapytania w ocenie zastanej w pokoju sytuacji to jeszcze nie nowe fakty. Zakładam, że istnieje fotograficzna faktografia zwłok po powieszeniu. Pojęcia nie mam jaka jest interpretacja prokuratury w poszczególnych elementach. Może np. te zwłoki wpierw wisiały bez dotykania
  • Odpowiedz
@1korner: Chyba siebie nie słyszysz... tam jest opis lekarza medycyny sądowej, bardzo dziwny, bo niepasujący do reszty, też opisanej w raporcie, a Ty tłumaczysz to na poziomie fizyki szkoły podstawowej.....? Tu się rozpędziłeś. Najszczersze chęci podważenia nie pomogą. To są nowe fakty.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Z tego co przeczytałem, czy wcześniej obejrzałem w materiałach Lamparta, za nowy fakt można uznać to zgaszenie światła, choć szczerze powiedziawszy - a byłbym wdzięczny, gdyby mi ktoś wskazał - w którym oknie to ma miejsce?
  • Odpowiedz
@1korner: Jeśli to, wg Ciebie, nie są nowe informacje (których jeszcze więcej jest w artykule), ukrywane przed opinią publiczną, przeanalizowane przez Lampart (i opisane przez Politykę) oraz przedstawione jako nowe wnioski i okoliczności śmierci, to ja mogę tylko tak odpowiedzieć :
"

1. trollować (na forum)
Definicja

jeśli ktoś trolluje, to umieszcza w Internecie wpisy, np. na forum, czacie lub w dyskusji w serwisie społecznościowym, które przez swoją napastliwość, próbę
  • Odpowiedz
  • 0
@stopmanipulacji1111
To ja mam pytanie o pewną nieścisłość. Analitycy Lamparta wyłapali, że:

Zapis urywa się o północy, rusza o 3:30.


Więc skąd zapis o 0:46-0:47 jak podchodzi ochroniarz do drzwi pokoju? Pokazane w 2:37 na filmie tu
  • Odpowiedz
  • 1
@33t Tym pytaniem absolutnie kłótni nie chce wywołać. Jeżeli jest to gdzieś wyjaśnione to poproszę tylko o linka.
  • Odpowiedz