Wpis z mikrobloga

Pan Albert Rile... mam nadzieję, że wybaczy mi Pan wstawienie tutaj swojego postu, ale wyraża on każdym słowem to, co wielu chciałoby powiedzieć... i Pana materiał filmowy dopełnia wszystko......

Albert Rile

„JEŚLI WE WRZEŚNIU NIE BĘDĄ OPUBLIKOWANE PIERWSZE WYNIKI TEGO ŚLEDZTWA, JA OPUBLIKUJĘ WYNIKI ŚLEDZTWA BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO(…)” red. Gadowski

Bardzo liczyłem na Gadowskiego. Nie zrobił jednak tego, co odważnie zapowiadał…zrobił dokładnie to, co TVP INFO z materiałem Kuklewicza. Ta obiecana wypowiedź to jest nic nie wnoszący wypełniacz. Przecież we wcześniejszej deklaracji dziennikarza nie było „spróbuję” czy „postaram się” tam było „opublikuję wyniki śledztwa biura detektywistycznego i prywatnych osób” i nie mówimy o amatorze, sądzę że potrafił w tamtym momencie ocenić z jakimi materiałami ma do czynienia, jaka jest ich wartość, w jakim świetle postawi prokuraturę i jej śledztwo.
Jeśli zachował się inaczej niż obiecywał, to czy nie ma to żadnego znaczenia? Reszta jego opinii na inne tematy ma w tym układzie jakiś sens, mimo wszystko ?
Lampart też obiecywał kolejną konferencję do której jednak nigdy nie doszło.

Mam wrażenie, że jakby istniała mysia dziura to wszystkie media, komentatorzy czy dziennikarze chcieliby w niej przeczekać do końca tej sprawy żeby nie wydawać teraz własnych opinii. Na tym etapie, bez obaw to można powiedzieć tylko że ” Magda chodziła tanecznym krokiem”. Można w artykule postawić hipotezę „Czy Magda Żuk nagle zachorowała ?” z tym że tylko taką, jedyną, to przejdzie, poza tym nic więcej.

Moim zdaniem, niestety, „nic z tego nie będzie”, zrobiła Magda karierę o której nie marzyła: film z jej udziałem był „hitem” na YT, jej sprawą zajął się sam minister sprawiedliwości.
Możliwe że przejdzie jeszcze do „miejskiej legendy”, ktoś smutno podsumuje „cisza jak po śmierci Magdy Żuk”, ktoś postraszy „uważaj bo zwariujesz jak Magda w Egipcie” a jak ktoś będzie dziwnie mówił to się mu powie „gadasz jak Markus do Magdy”. Każdy będzie wiedział dokładnie o co chodzi, z tym, że tylko na swój własny, prywatny użytek.

Łączymy śmierć Magdy ze śmiercią Karoliny Kaczorowskiej czy zaginięciem Iwony Wieczorek ale nad morzem kilka lat temu miała miejsce jeszcze jedna afera, oczywiście trochę inna nie można szukać prostych analogii ale… Sprawa niby prosta a jednak „sama nie chciała się” rozwiązać. Nawet FB był potrzebny, dużo dobrego zrobił. Wtedy się udało, chociaż częściowo. Moim zdaniem jej rozwiązanie, pewnego pułapu jednak nigdy nie przekroczy:

„Myślę, że to wspólna robota, dziennikarzy, dziewczyn, które zdecydowały się zeznawać i moja. Gdyby nie ich pomoc, moją córkę uznano by za galeriankę, potem sprawa jak pięć poprzednich zostałaby UMORZONA.”
„Anaid też nagrał?
Nie wiem, ale od początku byłam przekonana, że skoro Anaid rzuciła się pod pociąg, musiało się zdarzyć COŚ DRAMATYCZNEGO.”
https://youtu.be/DoMalqq5kq8

#magdazuk #csiwykop
  • 524
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Chcesz wierzyć, że oni nabrali wody w usta to sobie wierz, skoro tak trudno Ci spostrzec, że Lampart to bardziej zawoalowana wersja Rutkowskiego, a Gadowski to dziennikarz, który ma jedynie króliki w rękawie.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Zdaje sie, ze zdjecia Patryka F. tez zniknely w krotkim czasie z wyszukiwarki.... Kiedy zobaczylam ta twarz w restauracji podczad wyjazdu okolicznosciowego od razu to poczulam.. Byc moze to juz nabyte i wyostrzone wyczucie ostroznosci podczas wieloletniego przesladowania mnie przez okreslona grupe trolli i zeslannikow.. Pewne rzeczy wyczuwam jako zwierzyna przez skore .. Wiedzialam, ze musze z rodzina oposcic natychmiastowo lokal.
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Piszesz jak moherowa zaslepiona babuszka, kryjaca w piwnicy kapturka przezmaczonego na rzez.. Przeciwnie, usiluje oczuscic z hipokryzji i zaklamania coniektorych w waszych szeregach bez wskazywania paluszkiem;) Skoro nie jestes w stanie tematyki udzwignac pytanie: Dlaczego wogole zajmujesz sie sprawa Magdaleny Z.?
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Wiesz, że gdyby jedna osoba zrobiła jak pozostałe i traktowała celliste jako trolla (czyli tego czym jest) to sprawa by sie rozwiązała, niestety ta jedna osoba jest zbyt łasa na sensacje i jak widac karmi sie tymi wszystkimi chorymi wizjami.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Trudne do pojecia, bo ja, wyrozumiala osoba, widze w tym tylko proby sklocenia calego tagu i wprowadzenia atmosfery chorej podejrzliwosci. Mielismy swoje wojny, ale teraz to wszystko eskaluje.
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Na tym polega dobry trolling, żeby pokłócić całą grupę i zakończyć dyskusje.
A tu juz lecą teksty, ze wszyscy to agenci i bandyci.
My z @1korner juz od dawna takich obelg słuchamy, mamy swoje zdanie, ale lubimy rozmawiać i chyba jakos to wychodzi, przynajmniej na tyle, ze ochota do dyskusji nie mija. Za to są tu ludzie którzy chcą rządzić i nadać rozmowom jedyny właściwy kierunek i to rodzi frustracje
  • Odpowiedz
@dioxyna: Tu potrzeba trochę rozsądku. Nawet jeżeli reprezentujemy różne poglądy, nikt nie ma tu roli moderatora... oprócz prawdziwego moderatora. Ten dziwny twór nakręca wszystko i faktycznie było tu więcej niepotrzebnych rzeczy niż zwykle, ale mimo to...
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Nie odniosłem się, bo pojęcia nie mam, kto to taki Patryk F. jakiś Wojtas, jakaś Jolanta. To Ty wraz z @cellista wyciągacie każdą sprawę przestępczą, która wydarzyła się w kraju i wiążecie ją z historią Żuk. Mało obchodzą mnie historie czekolindy w Wawie, czy agencje sutenerskie w B-stoku, bo co ma piernik do wiatraka?

kto i dlaczego chroni bandytów?

Ale o którą sprawę Ci idzie? Żuk? Jeśli coś podano jej
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Solczak w wierszu napisal, w gwacie po zagazowaniu uczestniczyl policjant..moze i ktorys z prokuratury.. Kot/szczur/rat wie.. KAROLINA K tez wiedziala, zbierala dowody... Wyglada na to, ze jako jedyna usilowala opuscic sekte i miala opory moralne w przeciwienstwie do rozsianych tu parobczykow systemowych, zeslannikow wpuszczonych dla rozeznania...
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Lubię sobie pokomentować i lubię zagadki kryminalne, więc tu jest okej. No i nie wpadam w paranoję, że ja tu naprawdę realizuję jakieś istotne dla śledztwa ustalenia, które nadto banda płatnych trolli próbuje mi przeinaczyć. To jest chore. Lecz obawiam się, że tego nie pojmiesz.
  • Odpowiedz