Wpis z mikrobloga

Pan Albert Rile... mam nadzieję, że wybaczy mi Pan wstawienie tutaj swojego postu, ale wyraża on każdym słowem to, co wielu chciałoby powiedzieć... i Pana materiał filmowy dopełnia wszystko......

Albert Rile

„JEŚLI WE WRZEŚNIU NIE BĘDĄ OPUBLIKOWANE PIERWSZE WYNIKI TEGO ŚLEDZTWA, JA OPUBLIKUJĘ WYNIKI ŚLEDZTWA BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO(…)” red. Gadowski

Bardzo liczyłem na Gadowskiego. Nie zrobił jednak tego, co odważnie zapowiadał…zrobił dokładnie to, co TVP INFO z materiałem Kuklewicza. Ta obiecana wypowiedź to jest nic nie wnoszący wypełniacz. Przecież we wcześniejszej deklaracji dziennikarza nie było „spróbuję” czy „postaram się” tam było „opublikuję wyniki śledztwa biura detektywistycznego i prywatnych osób” i nie mówimy o amatorze, sądzę że potrafił w tamtym momencie ocenić z jakimi materiałami ma do czynienia, jaka jest ich wartość, w jakim świetle postawi prokuraturę i jej śledztwo.
Jeśli zachował się inaczej niż obiecywał, to czy nie ma to żadnego znaczenia? Reszta jego opinii na inne tematy ma w tym układzie jakiś sens, mimo wszystko ?
Lampart też obiecywał kolejną konferencję do której jednak nigdy nie doszło.

Mam wrażenie, że jakby istniała mysia dziura to wszystkie media, komentatorzy czy dziennikarze chcieliby w niej przeczekać do końca tej sprawy żeby nie wydawać teraz własnych opinii. Na tym etapie, bez obaw to można powiedzieć tylko że ” Magda chodziła tanecznym krokiem”. Można w artykule postawić hipotezę „Czy Magda Żuk nagle zachorowała ?” z tym że tylko taką, jedyną, to przejdzie, poza tym nic więcej.

Moim zdaniem, niestety, „nic z tego nie będzie”, zrobiła Magda karierę o której nie marzyła: film z jej udziałem był „hitem” na YT, jej sprawą zajął się sam minister sprawiedliwości.
Możliwe że przejdzie jeszcze do „miejskiej legendy”, ktoś smutno podsumuje „cisza jak po śmierci Magdy Żuk”, ktoś postraszy „uważaj bo zwariujesz jak Magda w Egipcie” a jak ktoś będzie dziwnie mówił to się mu powie „gadasz jak Markus do Magdy”. Każdy będzie wiedział dokładnie o co chodzi, z tym, że tylko na swój własny, prywatny użytek.

Łączymy śmierć Magdy ze śmiercią Karoliny Kaczorowskiej czy zaginięciem Iwony Wieczorek ale nad morzem kilka lat temu miała miejsce jeszcze jedna afera, oczywiście trochę inna nie można szukać prostych analogii ale… Sprawa niby prosta a jednak „sama nie chciała się” rozwiązać. Nawet FB był potrzebny, dużo dobrego zrobił. Wtedy się udało, chociaż częściowo. Moim zdaniem jej rozwiązanie, pewnego pułapu jednak nigdy nie przekroczy:

„Myślę, że to wspólna robota, dziennikarzy, dziewczyn, które zdecydowały się zeznawać i moja. Gdyby nie ich pomoc, moją córkę uznano by za galeriankę, potem sprawa jak pięć poprzednich zostałaby UMORZONA.”
„Anaid też nagrał?
Nie wiem, ale od początku byłam przekonana, że skoro Anaid rzuciła się pod pociąg, musiało się zdarzyć COŚ DRAMATYCZNEGO.”
https://youtu.be/DoMalqq5kq8

#magdazuk #csiwykop
  • 524
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111:... gdy jednak ktoś za wszelką cenę stara się, aby jego słowa sączyły się jak jad żmiji, albo leciały z kubła pomyj, nie pozostaje nic innego, jak z szacunku do tematu dyscyplinować. U Orwella świnie były przebiegłe i uważały się za mądrzejsze, bo były zdolne do wszystkiego. Ten tag to nie "Zatoka Świń".
  • Odpowiedz
Czasami jedyny sposób, by zobaczyć, kto jest kto, to spojrzeć z pewnej odległości. Zostawić ludzi samych sobie. Na chwilę.[...] Ale widzisz, post wywołał istny kataklizm, trole przeszły samych siebie.


@stopmanipulacji1111: tak spojrzałaś, że zobaczyłaś samą siebie z pewnej odległości i sposób, w jaki oficer prowadzący rozkazuje Ci, co masz myśleć. Każdy ma prawo usuwać własne posty, ale robienie masakry z komentarzy rzeszy ludzi, którą zaprosiło się do dyskusji, jest zwykłym chamstwem.
  • Odpowiedz
@1korner: Nie, chamstwem była Twoja dyskusja i jej poziom, min na mój temat! Zaprosiłam, jak zauważyłeś, do dyskusji, nie do nazywania mnie głupkiem, szczerząc się do rozpuku z Brunhildą i Dioxyną. Nie tknąłeś nawet tematu. Zanim nazwiesz coś chamstwem, spójrz w lustro. Nie będę nikogo czarnolistować, po prostu usunę chamski komentarz, zauważ, że takie właśnie zniknęły.
  • Odpowiedz
@kknnoo: Wykorzystujesz wzmianke o otworze starajac sie zakwestionowac wlasny trolling wobec ofiary, czy potencjalnie seksualnej ofiary i traktowanie jej tektami "kamerzysta tomek i wszystko jasne", kwestionujac jej moralnosc, krzywde, klasyczny trolli zabieg kwestionowania jej kobiecosci... I.. Robisz to celowo. Skupiasz sie na jednej ofierze, jednym czy dwoch winowajcach ze strony polskiej jednoczesnie kwestionujesz udzial w procederze i swoistego rodzaju sutenerstwa szerszego grona. Widac masz ku temu powody, zeby innych/siebie chronic i
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Jak się tyle pousuwało to później wszystko można twierdzić. Nawet że użytkownik knot przyznał się, że jest Złotym i biegał w koszuli w kratę po szpitalu w Port Ghalib. To jest stara szkoła manipulacji społecznej, jeszcze sprzed ery internetu - Stalin powycinał Trockiego z fotografii i mógł powiedzieć, że tylko on stał obok Lenina. Ale spox, prawdy nie da się tak łatwo zafałszować, o czym świadczy chociażby kasowanie własnych -
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Przeciez tezy z textu Alberta Rile o tym, że Gadowski i Lampart to ściemniacze i hochsztaplerzy żerujący na sprawie Zuk nanosiłem już dawno. Sama wtedy oponowałaś i uważałaś, że trolluję tych zacnych dochodzeniowców. Twego ulubieńca Turalińskiego postrzegam zresztą podobnie. W lipcu pisałem, że zapowiedzi Lamparta podania przełomowych wyników "w ostatniej dekadzie sierpnia" to bańka mydlana i nic nie przedstawią. W podobnym też tonie pisałem, gdy Gadowski zapowiadał rewelacje na koniec
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: jakbyś miała wątpliwości , to tu nader brzydko o nich pisałem :
https://www.wykop.pl/wpis/26561711/co-by-nie-mowic-to-sa-jakies-zarty-szanowni-panstw/

z moczymordy się wycofuję, bo co mi tam, czy on chleje, czy nie. Dziennikarz żaden, stęka co rusz, że go Kurski pomija w TVP. Ale z jakiego powodu miałby go zatrudniać? Za to z miną Kaszpirowskiego próbuje sugerować, że coś wie na różne tematy, po czym nic nie podaje? Klasyka u niego w programie to bąknąć coś
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Pomijając inne aspekty, wyrzucanie czyichś wpisów bez zgody tej osoby i więcej, chyba wpisywanie czegoś w czymś imieniu to już na pewno nie jest regulaminowe. To nie jest prywatna strona, w każdym razie nie nasza. Please use your sound judgement - czy nie widzisz, co ta c. wypisuje?
  • Odpowiedz
@1korner: Ani przecinkiem nawet nie ma cech wspólnych post Alberta i twoje komentarze.... Inna intencja, inny pogląd. Nie zaprzeczam ani Lampartom, ani Gadowskiemu, nic nie musiało mnie oświecać, więc nie manipuluj teraz Ty jak troll, którego szukasz. Ten post wyraża oburzenie, co nagle się stało, że wszyscy nabrali wody w usta i czekają..... po kątach widać, co się stało, i pisze o tym cellista, choćby sama była super trollem nawet, to
  • Odpowiedz