Wpis z mikrobloga

  • 1260
@tolep to może jeszcze mu powiem coś o holokauscie pokaże parę zdjęć oraz czemu Jeffrey dahmer zjadał swoje ofiary i przetrzymywał w beczkach poćwiartowane
  • Odpowiedz
@grzegorz710: to raczej niepotrzebne. Ale podobają mi się porównania których użyłeś. Takie plakaty, dla odmiany, potrzebne są, bo wielu ludzi woli nie wiedzieć czym jest aborcja i trzeba im to uświadamiać
  • Odpowiedz
Tak. Budzi podobne emocje u nieuprzedzonego widza. A dziecko jest nieuprzedzone. btw. na Wikipedii jest masa o wiele bardziej drastycznych zdjęć.
  • Odpowiedz
@tolep: Ja sam nie pale i uważam, że większość osób które pali i posiada małe dzieci nie afiszuje się z paczką papierosów pokazując ją dziecku zobacz synek jaki trup... Mój syn mimo, że wie jak dziecko się rodzi (a nie, że bocian przynosi) to jeszcze nie jest wstanie zrozumieć takich pojęć jak aborcja śmierć dziecka przy porodzie itd. to nie jest ten czas na tłumaczenie. Równie dobrze możemy pokazywać ludzi
  • Odpowiedz
@tolep ale na wikipedii widzisz je niejako dobrowolnie, a tą makabrą epatują na każdego, kto przejeżdża. Ten plakat tylko upewnia mnie w poparciu dla środowisk proaborcyjnych, bo przynajmniej nie starają się być obrzydliwi. Za to typki antyaborcyjne właśnie z wybebeszonym płodem się kojarzą, to ich herb i flaga. Zwyrodnialcy.
  • Odpowiedz
@grzegorz710: A co do zdjęć prawie nagich kobiet dzieciak nie pyta się co to? Jest masa rzeczy wokół których nie powinny widzieć dzieci, ale jako świadomy rodzic na pewno jesteś w stanie to przekazać dziecku w odpowiedni sposób.
  • Odpowiedz
@Daxxx: Gdzie na billboardach widziałeś ostatnio nagą kobietę? Zresztą nie uważam, że widok nagiej kobiety jest w jakimś stopniu porównywalny do widoku martwego dziecka...
  • Odpowiedz