Wpis z mikrobloga

@AUPA-ATLETI Vistula w magnoli fajna promocja była ze druga rzecz gratis kupiłem ostatno graniak za 1600 a buty za 700 dostałem gratis może uda się dobrać marynarkę do spodni i będziesz miał tańsza rzecz gratis o ile jeszcze trwa promocja
  • 0
@Xune W bytomie jest promo - 2 rzeczy w cenie jednej, jakby zrobic ze ktos wezmie jedna rzecz ,wychodzi mniej wiecej 1400pln za gajer , podzielic na dwa... moze sie kalkulowac w takim wariancie ;)
@AUPA-ATLETI: No w Bytomiu więcej jak jakieś 7 stów za garnitur nie warto zostawić, może w porywach 8. Oglądając tam szukaj tylko 100% wełny, jeśli ma być uniwersalnie to najlepiej granatowy. Jeśli zobaczysz w opisie twierdzenie o "unowocześnionej konstrukcji z mniejszymi wkładami ramiennymi" albo "szyty na naturalnej włosiance" czy coś takiego to potraktuj to jako plusik.
@AUPA-ATLETI: nie sądzę. Jak chcesz na już, to tylko w sklepie. W pasażu grunwaldzkim jest dużo sklepów z garniturami, Vistula, Giacomo Conti, Pawo i ze cztery inne, za 800 zł na miękko kupisz.
@AUPA-ATLETI: noor na zachodniej. 2 lata temu kupowałem za 9 stówek wygodny 100% bawełny i pani która bez miarki po obejrzeniu potrafi przynieść 2 prawie idealnie pasujace garnitury