Wpis z mikrobloga

@1984: dokładnie. Powiem ci ze zastanawiałem się sam czy nie kupić sobie jakiegoś sportowego samochodu. Może nie Ferrari ale Nissan GTR, coś tego typu. No ale zdecydowałem ze skoro mam dzieciaka to nie ma sensu i od kilku tygodni posiadam taki sam wóz jak Robert. Póki co jestem zachwycony, chociaż on pewnie ma wypasiona wersje. Pewnie ma elektryczne szyby z tylu, w końcu zarabia konkretne pieniądze. Ja dołożyłem do klimy ale
@kubasruba: no nie wiem czy to tak na pewno jego wybór, czy raczej jakiś kontrakt reklamowy. Takie foto to dla marki lepsza reklama niż spot na Polsacie w przerwie "Trudnych Spraw". A im bardziej będą grać że to nie reklama a rzeczywisty wybór tym większą reklamą jest
no nie wiem czy to tak na pewno jego wybór, czy raczej jakiś kontrakt reklamowy. Takie foto to dla marki lepsza reklama niż spot na Polsacie w przerwie "Trudnych Spraw". A im bardziej będą grać że to nie reklama a rzeczywisty wybór tym większą reklamą jest


#!$%@?, wchodzisz na wykop i za #!$%@? nie wiesz, czy ktoś jest niekumaty, czy sypie żartami podprogowymi :D
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.