Wpis z mikrobloga

@kuba1992wwa: nie wiem czemu ale pamiętam ten dzień: na obiad miałem sos chiński, moja siostra oglądała Hotel Transylwania, ja uczyłem się do sprawdzianu z matmy, z którego dostałem 2 a później grałem w tf2 na mapie Hightower ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ój drugi mecz reprezentacj, wcześniej byłem tylko na Polska - Kolumbia, jak Kuszczak wpuszczał gola strzelonego przez całe boisko przez bramkarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zakochany_kundel: ( ͡° ʖ̯ ͡°) moim pierwszym meczem kadry był dokładnie ten sam mecz, w Chorzowie na Śląskim, ze słynnym golem Kuszczaka, a drugim ten niedzielny w Czarnogórze. Również myślę, że zapamiąetam na długo.
  • Odpowiedz
@kuba1992wwa: Byłem wtedy na imprezie u brata, siedziałem w pokoju jego syna (jako jedyny, bo reszta chlała w drugim pokoju i lebiegi nie chciały oglądać meczu, tylko jakieś tam #!$%@? MTV czy coś innego) i raportowałem mecz. Wchodzę (jak ten rycerz) i mówię "ej, jest jeden do zera" - "a kto strzelił? Oezil? Hehehe" - "Nie, Milik" - "O #!$%@?". Pół godziny później, jak im doniosłem, że jest 2:0, to
  • Odpowiedz