Wpis z mikrobloga

@Buckethead: Mnie zaintrygowały zwłaszcza ostatnie sceny, może zaskoczą nas czymś świeżym. Ale nie nastawiam się jakoś hiperrewelacyjnie, TFA w odróżeniu do Rogue 1 w ogóle mi się nie podobał.
@Buckethead niestety obejrzałem trailer i niestety pokazali konfrontacje Rei i Snoka, w sumie już można sobie dopowiedzieć fabułę filmu. Mam nadzieję, że jednak czymś zaskoczą. Ciągle jest niewyjaśniona kwestia rodziców Rei i oby tu zaskoczyli wszystkich tak, że kopary opadną
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Buckethead: podtrzymuję cały czas to co mówiłem rok temu - Kylo Ren okaże się tym dobrym, Rey będzie zła.

Według mnie w ostatniej scenie trailera Kylo wyciąga dłoń do kogoś z Ruchu Oporu, Rey prosi o nauki Snoke'a.

Z resztą ciągle widać niepewność na twarzy Kylo, zwłaszcza jak chciał oddać strzał w prom Lei. Koleś na pewno będzie po jasnej stronie - pytanie czy już w 8 czy w 9 epizodzie
@Pooodi: To jest tak ogromne uniwersum, że mogli zrobić mega zajebiste epizody, a tak czerpią garściami z motywów starej trylogii, bez sensowne akcje jak ta z Phasmą aż kuje w oczy. Uwazam sie za fana SW, przeczytalem mase ksiazek, filmy moge ogladac codziennie po kilka razy, nawet prequele, ale Force Awakens totalnie ale totalnie mnie rozczarowało. Mam nadzieje, że tutaj bedzie inaczej i dodadzą troche fabularnego smaczku.