Wpis z mikrobloga

Ziomeczki #remontujzwykopem #remont #budujzwykopem #budowadomu #kiciochpyta
Powiecie mi proszę co to jest obrabianie glifów?
Kupiłam drzwi wewnętrzne dziura w scianie na 95 cm drzwi 80tki. Remonciarz wstawił drzwi w tą dziure zapsikał pianką i po zapytaniu co sie tu odpiernicza ze opaska nie zakrywa sciany powiedział, że zamontował to bo będzie obrabiał glify. Czy to zadziała czy gościu ściemnia??
adventurka - Ziomeczki #remontujzwykopem #remont #budujzwykopem #budowadomu #kiciochp...

źródło: comment_WUKtm9lawfOEP4Jqne9HzJGAej8DUqKf.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adventurka: gw. mnie z drugiej strony za bardzo sobie wystawił powinno się licować ze ścianą. a z tej strony ma jeszcze miejsce żeby się cofnąć. Pianki nawalił, sprawdź czy pianka nie wypaczyła ościeżnicy jak powinno wyglądać masz zdjęcia jak chcesz większe daj nać to Ci zrobię i prześlę. Tym się wzoruj, jak coś ładnie wygląda to zazwyczaj jest dobrze zrobione, a jak spieprzone to popaćkane nie przylega z dziurami i
  • Odpowiedz
@adventurka: Otwór jest za duży do montażu drzwi. Trzeba podkleić regipsami i dopiero osadzać drzwi. Przy takiej ilości pianki rama drzwi najzwyczajniej w świecie za jakiś czas wyleci.

Także najpierw niech podklei otwór drzwiowy, a potem przy obrabianiu koniecznie elastyczna masa szpachlowa plus dla bezpieczeństwa wklejona siatka.
  • Odpowiedz
@adventurka: teraz dopiero zobaczyłem drugie zdjecie, @pommernstellung dokładnie opisał jak to należy zrobić, regipsy to jest płyta gipsowa, trzeba wkleić takie paski grubości ściany żeby pomniejszyć otwór na drzwi,tak aby ościeżnica nachodziła na to, obrobić gipsem i dopiero ościeżnica.
  • Odpowiedz