Wpis z mikrobloga

@equu: Nie przejmuj się. Moje byłe szmacisko poszło z jakimś frajerem w #!$%@? i po 2 tygodniach jak jej cisnąłem, a cisnąłem bo mamy dziecko ze sobą w innym przypadku nawet bym nie napisał jednego smsa to mi napisała zebym sobie wyprał kocyk bo się ruchała ze swoim nowym frajerem na nim i jest brudny od spermy. To jest dopiero kawał szmaty do tego głupiej bo szybciutko się z niej wyleczyłem
@kluseczka_: Niestety, serio. Kuzynka koleżanki wydawała się normalna, ale to taka wredna suka co chciała #!$%@?ć mi tekstem tak żeby bolało, a ja tylko zdałem sobie sprawę z kim miałem do czynienia. Inna historia, że za pół roku mnie błagała o przebaczenie i skomlała czy nia da się tego jakoś naprawić, ale ja już miałem zdanie wyrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@equu: no więc chyba ma dostęp do twojego konta allegro, a nie powinna.
Nastepnym razem kupi coś za 20000zł w JanuszPolu, w doadatku realizowane "wg wytycznych klienta" (*) i nie bedziesz miał prawa zwrotu i obowiazek zapłaty. Weź się ogarnij.

* "w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;"