Wpis z mikrobloga

Mam dziwne wrażenie, może mylne ze w #warszawa już tak często nie mówi się o kimś ze jest słoikiem XD zauważyłem ze teraz straszny ból dupy maja ludzie z #krakow #wroclaw #poznan #gdansk o to ze jakieś tam „wiesniaki” ze „złą” rejestracją poruszają się po mieście XD
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DomPerignon: Ostatnio jak spadnie deszcz, to z 1,5 godziny w jedną stronę spokojnie wyciągniesz (mi tyle zeszła np. trasa Huta - Dębniki rano kilka dni temu, z powrotem już lajcik, tylko godzinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

@ZasilaczKomputerowy: Błonia to i tak za blisko centrum i ze złym dojazdem. Tu potrzeba więcej P+R takich jak na Czerwonych Makach. Wprowadzanie dużego ruchu na Aleje zawsze skończy
  • Odpowiedz
@Leber88: Wiesz, jak dla mnie, to auta poruszające się po tym mieście mogą mieć nawet rejestracje z Bangladeszu - byleby ich kierowcy ogarniali, że parkowanie w mieście nie polega na wybraniu sobie jakiegoś dowolnego fragmentu wolnej przestrzeni i zostawienia tam auta na pół dnia (albo i dłużej) ( ͡º ͜ʖ͡º) No i ogólnie o tym, że na Rynek autem nie wjedziesz i nie podjedziesz pod
  • Odpowiedz
@gumiorek Dwa miesiące temu dowiedziałem się, że zamknęli mi ulubionego kebaba :-( Nazywał się bodajże Pod Aniołami. Był na Grodzkiej na rogu. A teraz pieprzony McDonald's tam otworzyli... Także na Rynek się nie pcham ;-) Za to koło moich Rodziców u których się zatrzymamy wybudowali Serenade i obawiam się jak to bedzie na Oświecenia...
  • Odpowiedz
@Oskarek89: to je #!$%@? bo jak jade to poznania to nie jezdze jak jakas #!$%@?, a jak z poznania przyjezdzaja na dzialki do mnie do miasteczka to #!$%@? jakby zapomnieli jak sie jezdzi, caly czas 20-30 km/h, brak kierunkow i parkowanie na scisk pod sklepem chociaz 200 metrow dalej jest pusty parking xdd
  • Odpowiedz
Problem jest bardziej z tym, że jak przyjeżdżają ludzie z wiosek, to mają mentalność,


@gumiorek:
Przecież w Warszawie 'słoik' to każdy przyjezdny, choćby przyjechał z Nowego Jorku, Honk Kongu czy Tokio xD.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Mnie to śmieszy. Gdziekolwiek byś nie mieszkał są jacyś przyjezdni itd. I nigdy nie słyszałem by ktoś mówił w innych miastach - słoik. A w Warszawie? Nawet słoiki "wyzywają" od słoików :D
  • Odpowiedz
@Oskarek89: bo my w warszawie jestesmy otwarci na ludzi z innych miast, ktorzy przyjezdzaja tu uczciwie pracowac i rozwijac ekonomicznie nasze miasto, myslisz ze skad ty oskarkie i twoja rodzina sie tu wzieliscie? Uciekliscie ze wsi by szukac wygodniejszego zycia, a nasze miasto zaoferowalo wam prace i schronienie
  • Odpowiedz
A oczywiście dla tych tzw. "słoików" jeżdżenie komunikacją miejską jest wybitnym poniżeniem, a pokazanie się w swoim samochodzie wyznacznikiem prestiżu i bogactwa (kuhwa).


@gumiorek: Bo jest tyle parkingów park&ride, że nie można się zdecydować gdzie zostawić auto i przesiąść na komunikację miejską.

  • Odpowiedz