Wpis z mikrobloga

Gdyby tylko potem NFZ nie płacił za ich połamane mordy


@pedhrini: Jeśli opłacają składki, to z jakiej racji miałby nie zapłacić? Jeśli się za coś płaci, to ma się pełne prawo z tego korzystać. A jeśli nie opłacają, to z jakiej racji miałby zapłacić?
  • Odpowiedz
to osoby, które tu płaczą że leczenie kibiców jest z ich kasy rozumiem, że takie same mają zdanie do bokserów, zawodników mma i innych sportów walki?
  • Odpowiedz
@1984: te 'bojki' to zwyczajne pojedynki takie jak w salach treningowych, po prostu brak jakichkolwiek formalnosci... niech sie bawia jak lubia. Ci ludzie sie wzajemnie szanuja i wszystko odbywa sie na konkretnych zasadach ba... 'wyniki' walki potem podawane sa do wiadomosci publicznej.

Zwykla forma sportowej rywalizacji
  • Odpowiedz
@REMIR3X: Nie wiem co jest śmiesznego w tekście o grzybach, od zawsze tak to nazywają: zbieranie grzybów, przeciąganie liny, smażenie kiełbasek bo oficjalnie nie można pisać o bójkach, a każdy i tak wie.
  • Odpowiedz
@REMIR3X: swoją drogą to #!$%@? mnie ta grupa ludzi, idą sobie z bejsbolami i innymi jak gdyby nigdy nic i mają #!$%@? że sami mogą już nie wstać
  • Odpowiedz
@burgundu: Tak, sportowcy mają lepsze ubezpieczenia i są profesjonalistami. Kibole, którzy kupili sobie rękawice w Decathlonie raczej nimi nie są. Do tego impreza nie ma profesjonalnego zabezpieczenia medycznego, jakie jest wymagane np. przy gali bokserskiej.
  • Odpowiedz
@pauu: od wielu lat siedzę w tym temacie dość głęboko i nigdy o takim czyś nie słyszałem xD nawet nikomu przez myśl by nie przeszło, żeby używać na ustawce kija bejsbolowgo xD
  • Odpowiedz