Wpis z mikrobloga

Mirki, podoba mi się jedna dziewczyna z którą piszę już kilka miesięcy, ale zawsze boję się wykonać odważny krok. Korci mnie aby ją zaprosić dziś na miasto, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Mamy dobry kontakt, dużo piszemy, ale widujemy się tylko czasami w pracy lub w grupie znajomych. Przydałby się dobry tekst trochę żartobliwy, jakieś pomysły?
#przegryw #tfwnogf #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 15
  • Odpowiedz
@lenglert: Sobota (najlepiej) ładna pogoda. Zacznij o pogodzie, że piękna polska złota jesień, że lubisz i plusujesz taką pogodę, uwielbiasz te kolory i szelest liści pod nogami. Poczekaj na odpowiedź że ona też lub nienawidzi. Jeżeli lubi to walisz tekstem czy nie chciałaby z Tobą pospacerować i nacieszyć się widokami tylko kolorów na drzewach etc itd
  • Odpowiedz
Jak się widujecie w pracy, to dlaczego nie rozegrasz tego na żywo? Po co pisać tyle miesięcy skoro się widujecie w pracy?
Poza tym im dłużej z nią piszesz (parę miesięcy) to ona coraz bardziej widzi w Tobie faceta, który jest tylko "do popisania" i nic poza tym nie bierze pod uwagę. Trzeba szybko działać, a nie pisać w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@lenglert: Witaj niewiasto. Po przebudzeniu jak zwykle włączyłem radio, gdy nagle usłyszałem tam, że podobno wybierasz się dziś ze mną na miasto. Oczywiście możesz odmówić, ale perspektywa zrobienia Ci z cipki ośmiornicy powinna być kusząca. Czekam na odzew.
  • Odpowiedz
Zrób jakiś odważny krok, okaż jej, że się nią interesujesz. Inaczej skończysz tak jak ja we friendzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ant0n_Panisienk0: Jak z nią pisze dłużej niż tydzien-dwa, to już dawno jest we friendzone. Ile można pisać i nic nie robić.
  • Odpowiedz
  • 6
@lenglert najlepszy tekst to to, że gdzieś idziesz i pomyślałeś, że może jej się to spodobać więc jak ma czas to zapraszasz. Nawet jak nie dojdzie do spotkania to ma w głowie, że o niej myślisz
  • Odpowiedz