Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wykopowe przegrywy z #tfwnogf , wiecie, czemu jesteście przegrywami? Bo traktujecie posiadanie dupy jako jakąś zajebiście ważną i konieczną do szczęścia rzecz. Pewnie nie macie żadnych ambicji, celów, ba, nawet z zainteresowaniami jest słabo bo wolicie płakać nad tak błahą rzeczą jak brak zainteresowania płci przeciwnej waszą żałosną osobą. Jak dalej od tego będziecie uzależniać swój nastrój i szczęście to daleko w życiu nie zajdziecie. To jest prawdziwy #przegryw, a nie posiadanie/nieposiadanie #rozowypasek. Tfu!
#wygryw #rozowepaski #niebieskiepaski #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 16
  • Odpowiedz
ŁadnyOnkolog: No jasne, a kobieta moze byc nudna, przyglupia, niezaradna, bez wiekszych celow zyciowych niz "zalozyc rodzine", "pobujac po impezach", "zrobic focie na insta", "podrozowac" a i tak znajdzie sobie kogos. Kobiety maja trudniej, tak, tak.

A mezczyzna moze to wszystko robic, miec, a i tak nie musi kogos sobie znalezc, przy czym znalezc to tez nic takiego. Bo chcialoby sie by ta kobieta szanowała jeszcze, a nie robila inby.

Tyle
  • Odpowiedz
OP: > Tyle powiem. Nie masz partnerki, nie masz milosci jestes zerem. Reszta sie nie liczy. Chocbys mial milion zainteresowan, kolegow, pieniedzy. Co z tego. Zlowisz tylko harpie.

@AnonimoweMirkoWyznania: XDDD to gosciu ladnie masz sprany beret, tak samo ja moge powiedziec, ze nie masz pieniedzy jestes zerem ale takie uwagi zwykle zachowuje dla siebie. ty pokazujesz tylko frustracje swoja nieudolnoscia albo po prostu nie mozesz sobie wbic do glowy, ze
  • Odpowiedz
EzoterycznyMirek: > XDDD to gosciu ladnie masz sprany beret, tak samo ja moge powiedziec, ze nie masz pieniedzy jestes zerem ale takie uwagi zwykle zachowuje dla siebie. ty pokazujesz tylko frustracje swoja nieudolnoscia albo po prostu nie mozesz sobie wbic do glowy, ze nie kazdy ma takie (niskie) priorytety jak ty

@AnonimoweMirkoWyznania: jak pisałem, priorytety zyciowe mam w 90% wypełnione, brak tylko milosci i przez to czuje sie jak odpad
  • Odpowiedz
Lexaa: Zgadzam się z tobą Opie. Niektórzy po prostu błędnie wierzą, że brak partnerki/partnera definiuje ich niską wartość jako człowieka. I pewnie Ci ludzie z czystej desperacji związaliby się z kimkolwiek tylko żeby kogoś mieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz
OP: i dlatego bedziecie sie czuc jak gowno bo zamiast nauczyc sie zyc w towarzystwie samego siebie ubolewacie nad tym jak jest, tym bardziej mnie dziwi, ze majac "introwertyczna" osobowosc tak placzecie, ja tez o ile dobrze rozumiem ta definicje taka mam i dlatego tym bardziej mi nie zalezy na niczyich wzgledach ani tworzeniach jakichs relacji

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz
NaćpanyŁobuz: > i dlatego bedziecie sie czuc jak gowno bo zamiast nauczyc sie zyc w towarzystwie samego siebie ubolewacie nad tym jak jest, tym bardziej mnie dziwi, ze majac "introwertyczna" osobowosc tak placzecie, ja tez o ile dobrze rozumiem ta definicje taka mam i dlatego tym bardziej mi nie zalezy na niczyich wzgledach ani tworzeniach jakichs relacji

@AnonimoweMirkoWyznania: ty po prostu jestes narcyzem i wystarcza ci swoje wlasne towarzystwo. mnie
  • Odpowiedz