Wpis z mikrobloga

  • 0
@Czopelka: a ja usuwam Twój wpis i zgłaszam za zgłoszenie mnie za multikonto, co jest kłamstwem i pomówieniem, bo nie podoba ci się mój wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Czopelka: człowieku - chcesz mi specjalnie na złość zrobić, bo nie wpasowuje się w twoje „widzimisie świata” - zastanów się, kto tu ma nierówno pod sufitem.
  • Odpowiedz
@saltacme: Ale bieda xD
Mentalność polaczka robaczka, co to już mu dupsko pęka, bo ktoś się wyłamał, choć nikomu nie wadzi. Wiesz że w takiej Anglii to można przechodzić na czerwonym świetle? No ale widać u niektórych w naszym kraju nadal panuje myślenie sovieticusa, którego trzeba #!$%@?ć batem, jak tylko zrobi coś niezgodnie z literą prawa, nie ważne czy w danej sytuacji spowoduje to coś złego xD, a potem to
  • Odpowiedz
@Fidelis: To nie jest P-18, a kostka innego koloru nie jest znakiem drogowym, więc można tu stać w jaki sposób sobie zażyczysz. Kostka jest jedynie sugerowanym sposobem zatrzymania pojazdu. Oczywiście mówię o kwestii przepisów.
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: Natomiast mi ciebie żal - będziesz się wiercił jak gówno w przeręblu, żeby nie najechać na linie, kiedy cały parking jest pusty, bo łojejke tak nie moszna.
I sam porównujesz zaparkowanie na pustym parkingu do jazdy pod prąd, to o czym ty do mnie rozmawiasz xD.
Dla takich jak ty jest właśnie miliard regulacji i norm, żeby przypadkiem nie przyszła ci do głowy własna interpretacja czegokolwiek. No ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Piwerolo: jasne - ale zrobiłem tam prawie pół godzinny postój, zeby przewinąć i nakarmić dziecko - aut przybywało.
Zostałem zgnojony, nakarmiony wulgaryzmami i oznaczony biedakiem oraz zgłoszony za multikonto. Cóż - gdybym się przejmował każdym takim komentarzem, to bym w depresje wpadł chyba.
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: xDDD Freethinker - coś słabo ci to wyszło, ale sobie tam manewruj xD. Pamiętaj jeszcze, żeby przy odśnieżaniu nie włączać silnika na dłużej niż minutę, bo cie inny taki sam uberpoprawny typ #!$%@? na bagiety.
  • Odpowiedz
@tellet czyli rozumiem, że "indywidualiści" myśleć nie muszą? Przecież parkowanie równoległe jest trudniejsze, mniej wygodne i mniej praktyczne niż skośne. No tak, ale sposób pakowania i przechodzenie przez ulicę jako przejaw nonkonformizmu? Urocze
  • Odpowiedz