Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pcmasterrace #gry

W tym miesiącu bundla odblokowałem wcześniej, zależało mi na dostępie do Quake Champions ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przy okazji dostałem kluczyki do The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited + uwaga 750 Crowns
15 dni premki i kodziki bonusowe do karcianki od bethesdy, wklejam co tam do tej zacnej ponoć karcianki dają -
2 Card Pack (Skyrim,) 1 Event Ticket, 100 Gold, 100 Soul Gems. Losowanie jutro koło godziny 19, zielonki dupa cicho ofc.

Zapraszam wszystkich chętnych :)
Fibrizzo - #rozdajo #pcmasterrace #gry 

W tym miesiącu bundla odblokowałem wcześni...

źródło: comment_cmiaceFeq1dxocw3GJAYFmPGX0xaFGJO.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Orenos: Ja grałem i niestety ale WOW zjada ją dupą. Rozwój postaci nie jest ciekawy ale też nie jest tragiczny. Problemem jest klimat a raczej jego brak. Wiem że dla wielu MMO to po prostu grind ale grinduje się lepiej w lokalizacjach w których łatwo się wczuć a niestety w ESO jest to praktycznie niewykonalne. I nie, nie grałem 5 minut mam rozegrane jakieś 80h
  • Odpowiedz
@kaniagrajkaniagraj: WoW skończył się na Wotlku. Dla mnie klimatem, questami, nawet samymi lokacjami ESO bije WoWa na głowę w tym momencie. Mówienie, że gra nie ma klimatu naprawdę ciężko mi traktować poważnie. Grałem w Morrowinda, Obliviona i Skyrima i powiem jedno - ten sam klimat który był w singlowych częściach jest też i tu. Pominę grind który w cukierkowym WoWie przytłaczał, a którego w TESO właściwie nie czuć. Gra bardzo się
O.....s - @kaniagrajkaniagraj: WoW skończył się na Wotlku. Dla mnie klimatem, questam...
  • Odpowiedz