Wpis z mikrobloga

Co zmienić żeby zadziałała mi gra PUBG ?
Gra się wczytuje ale jak już włączę rozgrywkę to są screeny co minutę.

Mój sprzęt:
Intel core i5 760
Plyta: GA-H55M-S2V
RAM: 2x2gb DDR3
Karta: GTS 450 1gb
Dysk HDD

I na pewno zasilacz nie jest z czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #informatyka #pubg #gry
  • 17
@matiq95: procesor moze nie będzie jakimś problemem, ale PUBG wymaga minimum 8 Gb ramu i jakiejś karty z przyzwoitej półki... Jakiś 1050ti da spokojnie rade... Generalnie sprzęt masz raczej zabytkowy już...
@Techies: grywalna bo to gówno działa jak chce... Mam i5-4590 3.7 w booście + R9 380 4GB + 8gb ramu i działa jak totalne gówno. No chyba że się pogrzebie godzine w ustawieniach i systemie. Wtedy nagle z niegrywalnego gówna wychodzi płynna gra. Niedawno naprawiłem i działała płynnie, później znowu jak gówno i teraz po zmienieniu paru rzeczy znowu płynnie. Fpsów mam 60-80 a gra potrafi chodzić jak na 15. I
@Knax: > Fpsów mam 60-80 a gra potrafi chodzić jak na 15. I to przez gównianą optymalizacje i ustawienia które raz działają a raz nie.
Nie rozumiem co masz na myśli. Jeśli o ten stuttering, to fakt, czasami sa jakieś mikrościny, u mnie głównie w początkowej fazie gry zanim wszystko się załaduje, później nie mam żadnych ścin poza spadkami fps w niektóych miejscach i sytuacjach, ale to wina sprzętu akurat. No
@Techies: Problem jest taki że mimo że masz 60 fpsów to wizualnie odczuwa się jakby było ich z 15. Przy obracaniu się gra zamiast płynnie się przemieszczać to szarpie. Najlepsze jest to że mieszając ustawieniami można to wyeliminować tylko nikt nie wie czym konkretnie bo raz działa jedno a raz drugie. No i przy strzelaniu na blisko jest potworny lag nawet jak się wyeliminuje to wcześniejsze szarpanie.