Wpis z mikrobloga

@Ayame_21: to nie wiem gdzie kupujesz, mój różowy ostatnio często kupuje w stradivarius /P&B, a płaskodupia nie ma na pewno. Możesz też polować na Levisy w TKMaxxx, dobre fasony są za ok. 100zł idzie urwać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fortheworld: nie martw się, 180 cm i też mam problem, zwłaszcza ze spodniami. Moda na dopasowane slim fity i inne wieszakowe ciuchy na patyczaków powoduje u mnie #!$%@?. W pasie 31, ale ni #!$%@? nie mogę znaleźć w miare ładnych spodni na siebie, bo wszystkie albo leżą jak kalesony, albo nie jestem w stanie założyć. Jedyny Wrangler ma rozum i godność człowieka i wciąż robi regulary.
@fortheworld: już miałem pisać, ale @Zakkalec mnie ubiegł. Spodnie kupuj we Wranglerze. Sam nie mam więcej niż Ty, a 30/30 są na mnie idelolo. Wciskam się w ich slim tapered czyli Larstony i są jak marzenie. Serio, pierwsze w moim życiu spodnie, które idealnie leżą i są dobre na długość. Levisy możesz od biedy nosić, 510 w 31/30 powinny Ci styknąć, 501 nie polecam bo krojem będą przypominać Arizone z Wranglera
@Zakkalec: tak, one są regularami z prawdziwego zdarzenia. Texas jest lekko tapered, więc średnio jest wybierany przez tatuśków. Arizona to ulubiony krój panów 50+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez urazy, ryju, ale takie są fakty. Wiem komu sprzedawałem ten model jeasnów i nie byli to młodzi. A w Greensboro próbowałeś się wcisnąć?