Wpis z mikrobloga

Cześć! Mam na imię Maks, nie jestem anonimowy tutaj, także nie ma problemu :) Mam 20 lat, tego roku w maju skończyłem technikum, miałem wiele planów ale aktualnie siedzę na Islandii, sporo osób czytając jakieś tam wpisy/mając mnie na fejsie/czy też @draobwons czasami wspomina o mnie jak dostaje pytania ,, czy warto pojechać na Islandię, jak znaleźć pracę itd" wysyła mi wiadomości właśnie z takimi różnymi pytaniami, ja z braku czasu nie dałem rady odpowiadać, 2 dni temu wróciłem z Gruzji, dzisiaj zmieniam miejsce zamieszkania, rzuciłem pracę i będę szukał nowej. Pracowałem po 350h, zarobiłem sporo pieniędzy, a teraz czas na znalezienie innej pracy, rozpoczęcie trenowania MMA w #mjolnir, i tak dalej. Będę chciał robić #ama, ama będzie ze mną, zwykłym człowieczkiem, będzie można pytać o podróże, jak znaleźć pracę, jak ja to zrobiłem, gdzie spałem, ile zarobiłem,jak się żyje na Islandii, właściwie to o wszystko. Byłby ktoś zainteresowany? Nie chcę robić z tego posta ,,żebropostaplusowego", ale chcę zobaczyć czy ktoś będzie zainteresowany, czy warto to zrobić, czy może po prostu napisać jedną historyjkę, odpisać tym wszystkim osobom, i dać sobie spokój. :)
#ama #pytanie #islandia #emigracja #praca
  • 14
  • Odpowiedz
Jeżeli faktycznie będzie zaintresowanie, wrzucę parę fotek, wpis z mojego prywatnego fejsa, w którym trochę buntowniczo mówię o tym jak na mnie wpłynela szkoła, jak ludzie demotywują, jak ich nie słuchać i iść na przód, czy islandia to faktycznie raj, ile da się tu zarobić, i wiele innych, z racji tego że pracy pewnie będę szukał dopiero po weekendzie może zrobię to w ten weekend :)
  • Odpowiedz
  • 0
@draobwons dzięki! :) dzisiaj zrezygnowałem z pracy, wlasnie jadę do costco, szkoda że na wykopie nie ma transmisji,, live " bo bym pokazał jak wygląda market, taki większy selgros, i pogadałbym trochę :P a i dzisiaj sie przeprowadzam do centrum! :)
  • Odpowiedz
@maximus481: bardzo by mnie ratował jakiś krótki wyjazd 3-4 miesiące do jakiejś podroboty typu magazyn czy market, fast-food żeby zarobić na jakiś biedasamochód i wrócić do kraju. Widziałbyś taką opcję, czy jak już emigrować to na dłużej?
  • Odpowiedz
bardzo by mnie ratował jakiś krótki wyjazd 3-4 miesiące do jakiejś podroboty typu magazyn czy market, fast-food żeby zarobić na jakiś biedasamochód i wrócić do kraju.


@znikam5: taniej i łatwiej do Holandii
  • Odpowiedz