Wpis z mikrobloga

Mirki na #emigracja w #uk Czy ktoś z was miał przyjemność (?) pracować lub zna kogoś, kto pracował w Lidlu tutaj? Stwierdziłem iż, jako że dzisiejszy telefon do domu dołożył już trzeci klejnot (córka koleżanki mamy) to warto zacząć kolekcję opinii z pierwszej ręki o tym pracodawcy ( ͡º ͜ʖ͡º) Dajcie coś. #lidlcwel czy #lidljestzajebisty ?
  • 11
@tomano Sprzedawca po roku pracy ma w Londynie nieco ponad 1800 na reke miesiecznie, do tego znizka na zakupy. Fajnie sobie radza jak jest zla atmosfera - w Chadwell Heath #!$%@? 80 procent skladu, bo ludzie byli niereformowalni. Takie Aldi na przyklad ma #!$%@? na konflikty w pracy. #!$%@? jest, ale jak sie uczciwie pracuje to jest spoko. Impreza swiateczna po ktorej gubi sie dzien, paintball gdzie wszyscy #!$%@? do regionalnego -
@adriano30: @SprzedajeInformacje: @kwiatosz: Małe nieporozumienie. Zbieram opinie o firmie, bo sam w Lidlu robię i zastanawiam się czy to Lidl czy to tylko mój sklep. Potwierdzacie tylko co pisałem. Wszystko zależy od sklepu.
Narzeczona pracuje w Aldim który jest zajebisty. A na mnie krzywo się patrzy bo wziąłem sicka dodatkowego przy chorych korzonkach a do domu przyniosłem 950 funtów bo sklep z pierdziwólki mało zarabia i wyższy management śrubuje
@kwiatosz: Hahaha. Alternatywna rzeczywistość. Narzeczona z Aldiego z mniejszym kontraktem na 25h zawsze ma nadgodziny i przynosi ~100-300 funtów więcej ode mnie. Większy i dobrze zarządzany sklep. Na Xmas party jadą busem do Glasgow na clubbing z vip roomem. Ja nie miałem rok temu nic i w tym roku pewnie też nic nie będzie. Twój post był tylko ostatecznym ciosem w serce i sygnałem do ewakuacji z tego przybytku (
@tomano Z Lidla do Aldiego powinni brac bez problemu, chyba ze to problem z ich strony ze zona pracuje.
Edit: a z tego co pamietam z manuala pracowniczego jesli poprosisz o przeniesienie to musza, maja na to pol roku bodajze. Ale na pewno jest tak, ze lidle wewnatrz M25 maja swietny obrot, wiec pewnie masz racje ze to od tego zalezy.