Wpis z mikrobloga

@desensitization To wszystko jest względne i zależy od: kształtu twarzy, kondycji włosów, skrętności włosa, porowatości i czy kovieta ma ochotę nakładać maski i oleje itd. I każdy inaczej interpretuje długie włosy: czy zaczynają od łopatek, od połowy pleców.
Aczmolwiek zadbane, lśniące, gęste długie loki są atrakcyjne i są atrybutem młodości, zdrowia, zmysłowości.
@desensitization I najważniejsze, jak się skraca włosy, to się idzie do dobrego fryzjera, który wie o co cho i i odpowiednio zaakcentuje, podkreśli rysy twarzy, dzięki czemu fryzura nie wygląda jak u średniowiecznego pazia albo pani Krysi z warzywniaka.

Pierwszy raz od lat wyszłam zadowolona i nie musiałam płakać nad straconą fryzurą, fortuną i poczuciem wartości.
@panna_aparatka: Zawsze mnie zastanawiało dlaczego ludzie wrzucają do netu swoje "akcje charytatywne". Przeżywanie ich w samotności nie napawa taką dumą jak chwalenie się przed innymi? Słyszałem też, że ludzie pomagają bezinteresownie – to co widzę np. tutaj przeczy temu stwierdzeniu.

Nie zrozum mnie źle, nie atakuję, po prostu się zastanawiam.
@dolOfWK6KN Po prostu chciałam się podzielić ważnym wydarzeniem ze społecznością, może więcej osób dowie się o tej akcji, a nuż może ktoś weźmie ze mnie przykład? Piekną ideą jest zachowanie chwalebnych czynów dla siebie i utrzymywanie skromności. Poza tym ciężko mi powiedzieć a prawdziwym altruizmie i bezinteresowności- czy naprawdę się poświęcamy, nie żądając nic w zamian? Czy zaspokojenie swojego ego to już brak altruizmu? Po kolejne, ludzie chwalą się różnymi rzeczami i