Wpis z mikrobloga

@realbs: nie oglądam go dużo, jedyne co widzę to ostatnie wystepy w LM i sprawiał wrażenie dużo dynamiczniejszego, bardziej bramkostrzelny na pewno nie jest, więc fakt, trochę źle to ująłem

W takim razie lista wygląda tak

1. Lewandowski
2. Kane, który ma możliwości doścignąć Lewego w następnych latach
@realbs: Higuain lepszy od Cavaniego? Nie wciskaj mi tu kolego Turyńskiej propagandy. Edinson jak zdążyłeś zauważyć strzela w ogórkowej lidze ale też nie ma problemu ze zdobywaniem goli w meczach Ligi Mistrzów z mocnymi przeciwnikami jak choćby Barcelona, Bayern czy Chelsea. Natomiast Gonzalo w wielkich meczach znika co świadczy o jego słabości. No i marnować setki też potrafi co udowadnia regularnie w meczach reprezentacji Argentyny ( ͡° ͜ʖ ͡
@Mark09: No, faktycznie cienko ten Higuain w zeszłym sezonie grał w tej Lidze Mistrzów. Szczególnie w dwumeczu z Barcą i Monaco :/ Porównywanie Cavaniego do Higuaina to policzek w twarz tego drugiego, który dokonał dwa sezony temu w Serie A rzeczy wręcz niemożliwej. Cavani to nie te umiejętności, nie ta klasa, i przede wszystkim nie to poruszanie się po boisku. W sytuacji kiedy Higuain walczy o piłkę nawet w środkowej strefie
@realbs: Skoro opisałeś jak to Higuain pięknie się porusza po boisku i robi miejsce koledze z zespołu to dlaczego wśród najlepszych według ciebie napastników nie wymieniłeś Benzemy który pełni rolę parobka Ronaldo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mark09: Ja broń Boże nie mówię, że jest słaby czy coś, ale jak oglądam lige francuską czasami to marnuje na potęge + biorąc pod uwagę przepaść pomiędzy PSG a innymi zespołami to z 20 powinien już mieć. :]