Wpis z mikrobloga

Ważne przypomnienie. Do 16.10.2017 r. trwa „cichy” program naprawczy związany z odklejaniem się warstwy AntiGlare na matrycach MacBooków Pro z Retina. Drugim zakresem uprawniającym do bezpłatnej wymiany matrycy jest 3 lata od zakupy MacBooka. Mój retina 13 cali early 2015 właśnie udał się do Cortlanda na kuracje w ramach tego drugiego zakresu. Jak ktoś ma wersje z 2014 r. to radzę się śpieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) #apple #macbook
  • 9
@macioszym: Mi powiedzieli, że około 5 dni roboczych. Zauważyli też zwiększone zainteresowanie naprawą związane ze zbliżającym się terminem wygaśnięcia programu naprawczego więc może powoli się ten czas wydłużać.
@SonOfTheSun: a nie wiesz, czy oni to w pewnym momencie naprawili, czy jak to wygląd?. W sensie kupowałem mbp 2015 pod koniec 2016 roku, to czy trzeba się tym przejmować? (na razie nie mam żadnych oznak odklejania czegokolwiek)
@Eoghan: Chodzą słuchy, że od jakiegoś modelu tak ale niestety nie wiem jakiego. Na myapple znalazłem stary post o tym i wtedy pisali, że 13 retina early 2015 nie ma już tej wady a okazało się co się okazało ( ͡° ͜ʖ ͡°)