Wpis z mikrobloga

@Trollsky jedno pytanie, jak już jest końcówka czasu gdzie zostało z 15 sekund i pokazują, że ktoś jeszcze coś robi to prawda czy montaż? Bo to jest w każdym odcinku praktycznie, a jak było u Was pod koniec czasu ktoś coś robił jeszcze czy już czekaliscie? I jeszcze takie pytanie Jason Knight czy J. Neilson
@Trollsky: Szanuję i doceniam to co robisz. Nie dałem jednak rady oglądać tego programu, ponieważ był zrobiony w formule amerykańskiej. Większość programów tego typu jest tak spieprzonych. Moje pytanie: Czy nie dało rady zrobić tego bardziej po ludzku?
@Trollsky: Mnie osobiście bardzo interesuje co się dzieję z bronią po usłyszeniu "release your weapon" i odpadnięciu z konkurencji. Czy twórcy mają swój prywatny składzik, gdzie gromadzą klingi/bronie? A może pozwalają dokończyć dzieła poza anteną? i wtedy zabierają sprzęt, a może pozwalają zabrać do domu? Jak to było u Ciebie?
PS. Dziękuję za dostarczone emocje oraz humor :) no i gratuluję występu w programie. Mam nadzieję, że się tam kiedyś znów
@grzeszabrze: > Mnie osobiście bardzo interesuje co się dzieję z bronią po usłyszeniu "release your weapon" i odpadnięciu z konkurencji. Czy twórcy mają swój prywatny składzik, gdzie gromadzą klingi/bronie? A może pozwalają dokończyć dzieła poza anteną? i wtedy zabierają sprzęt, a może pozwalają zabrać do domu? Jak to było u Ciebie? ...

Podpisywalismy umowe przed wystapieniem ze zrzekamy sie praw co wszystkiego co tam wyprodukujemy i ze staje sie to własnoscią
@rybak_fischermann: > Teraz już tylko sława i pieniądze? ( ͜͡ʖ ͡€)
Czy koledzy z dawnej pracy zazdroszczą czy kontakt się urwał?
USA lepszym miejscem na start i rozwój dla takiej branży?
Jak grafik zamówień na Święta?

Pieniadze sa potrzebne zeby zyc ale nie sa najwazniejsze, w korpo pod tym wzgledem bylo duzo stabilniej ale własnie mija rok od bycia na swoim i nawet prez sekunde nie załowałem