Wpis z mikrobloga

@Trollsky: Czy nie fantazjujesz czasami by wykorzystywać swoje "bronie" w walce z wrogami? Albo np. nie zdarza ci się czasami marzyć że wbijasz swój nóż w jakiegoś orka/zombiaka? Albo nie śni ci się czasami że jesteś kowalem w średniowieczu albo jakimś świecie fantasy?
Osobiście jak trzymam jakikolwiek nóż to zdarza mi się czasami żałować że takie piękne przedmioty znajdują zastosowanie tylko w kuchni - ale to oczywiście dosyć ambiwalentne uczucie, ponieważ
  • Odpowiedz
a sama atmosfera "kręcenia", czyli wiesz, ekipa realizująca taka na luzie, czy spinka żeby nakręcić? No i czy powtarzali różne ujęcia, czy jak wyszlo za pierwszym razem tak zostawalo?


@Skorupczak: Duble byly wszystkiego oprocz tego co zawieralo sie w czasie zegara, wejsc bylo z 5 bo to za szybko, za wolno itp itd:) Ale bardzo profesjonalna ekipa, juz mocno zgrana.
  • Odpowiedz
1. czy program nagrywany był w piwnicy?

2. przy przedstwianiu uczestnika ciezko oddychaleś xd, to z emocji, czy bardziej Helena mam zawał

3. ktoś podsunął we wpisie pomysł na warsztaty z kowalstwa, myslę że powinieneś wziąć to pod uwagę

4. czy to pęknięcie to wina materiału, czy raczej nastąpiło po włożeniu stali do hartowania/schładzania

bardzo podoba mi się Twoja pasja, bo patrząc na tych 2 kolesi (usa, arg?) to u nich raczej
  • Odpowiedz
najlepszy dla mnie kontrast był gdy pokazali kuźnię JW i Julien-a, nie ujmując Amerykanowi ale dla mnie prawdziwymi pasjonatami jesteś Ty czy Francuz. Pracujecie w bardziej "polowych" warunkach a wasze wytwory nie odstają zbytnio od jego. Stres wiązał Ci troszkę język gdy było się trzeba wypowiadać po angielsku czy pełen luzik?


@Cenzur: Dzieki :) Ale z drugiej strony chcialbym wiekszy warsztat z jeszcze 1 szlifierka i paroma innymi udogodnieniami :) Kontrast
  • Odpowiedz
jedno pytanie, jak już jest końcówka czasu gdzie zostało z 15 sekund i pokazują, że ktoś jeszcze coś robi to prawda czy montaż? Bo to jest w każdym odcinku praktycznie, a jak było u Was pod koniec czasu ktoś coś robił jeszcze czy już czekaliscie? I jeszcze takie pytanie Jason Knight czy J. Neilson


@Intoxication: dramatyczny montaz, zahartowalem 30 minut przed czasem i potem przez te 30 minut dopieszczalem klinge wiedzac
  • Odpowiedz
@Trollsky: Domyślam się, że blanki są odpuszczane, ale w jaki sposób to się dzieje?
Czy zegar po etapie przygotowania blanka jest zatrzymywany i całe żelastwo trafia do piekarnika w celu odpuszczenia?
  • Odpowiedz
@Trollsky: Skoro AMA to AMA.
1. Jakie masz zdanie o broni palnej?
2. Co sądzisz o dostępie do broni palnej dla zwykłych obywateli?
3. Nóż może być zarówno bronią jak i dziełem sztuki. Czy powiedziałbyś to samo o broni palnej?
  • Odpowiedz
Skoro AMA to AMA.

1. Jakie masz zdanie o broni palnej?

2. Co sądzisz o dostępie do broni palnej dla zwykłych obywateli?

3. Nóż może być zarówno bronią jak i dziełem sztuki. Czy powiedziałbyś to samo o broni palnej?


@paszczurek:

1. Jestem czynnym strzelcem sportowym, posiadam własną broń
2. Nie jestem za latwiejszym dostępem, droga ktorą teraz trzeba przejsc jest troszke wyboista ale mimo wszystko łatwa. Są jasno postawione wymagania jakie
  • Odpowiedz
cóż to za obskurna melina na fotce ?( ͡° ͜ʖ ͡°) backstage ?


@CzarnyMastodont: to miejsce gdzie czekalismy na werdykt sędziów. Caly budynek wyglada podobnie, z drugiej strony to ma byc kuznia a nie fancy klub nocny :)
  • Odpowiedz
Kto był najlepszy skillowo ze wszystkich uczestników w odcinku z Tobą według Ciebie?


@misendo: Argentynczyk. Widac ze robi to 30 pare lat . Do tego mial ponad 2 metry i wygladal naprawde jak jakis bóg kowalstwa :)
  • Odpowiedz
@Trollsky: pisales że ostatnie 30 min byles już pewny swego. Nie widziales tej rysy w tym czasiec czy po prostu stwierdziles ze jest na tyle mala ze ja usuniesz w kolejnym etapie?
  • Odpowiedz