Wpis z mikrobloga

@Mortale: pomysl super, czuc bylo mega cisnienie ekipy, producentow itp. Mial byc Kanadyjczyk ale sie rozchorował tuz przed nagraniem i na szybko musieli kogos wziasc i padlo na JW Randalla. Tak wiec napewno to nie bylo ukartowane, inna sprawa ze facet jest wirtuozem kucia :)
  • Odpowiedz
@Trollsky: Pomijając szczypce, czy wyposażenie i narzędzia w programie były wystarczające? Czy coś mogliście ze sobą zabrać (własne młotki etc) czy wszystko od nich.
  • Odpowiedz
@szynall: moglem zabrac ze soba do 5 narzedzi, na fartuch "twoj stary" sie nie zgodzili bo napis byl jakis :) Wziąłem młotek, szczypce (he he he k---a) , suwmiarke z calami i mm i okulary :)
  • Odpowiedz
@Trollsky a mnie zastanawia jak to jest z finałem. Powrót Francuzowi zajął więcej czasu, moze jakiś jet lag. Jak to rozegrali zeby mieli równe szanse? Czy olewka i Francuz w zasadzie miał mniej czasu?
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg: >

a mnie zastanawia jak to jest z finałem. Powrót Francuzowi zajął więcej czasu, moze jakiś jet lag. Jak to rozegrali zeby mieli równe szanse? Czy olewka i Francuz w zasadzie miał mniej czasu?

Mieli ladnych pare dni po finale zeby dosc do siebie i dopiero wtedy przylatywala ekipa filmowa
  • Odpowiedz
  • 0
@Trollsky a może napiszesz jakieś ciekawostki od siebie związanie z realizacją programu, takie których zwykły widz nie zauważa a są ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@perkot: > a może napiszesz jakieś ciekawostki od siebie związanie z realizacją programu, takie których zwykły widz nie zauważa a są ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jasne , oto garsc :)

Program trwa 45 minut podczas gdy nagrywanie trwalo 4 dni po 12 godzin dziennie :)
Wywiady, duble wejsc, duble wszystkiego. Jedyna rzecz ktora byla nieublagana to zegar odmierzajacy czas - nigdy go nie wylanczano. Nad programem pracuje SZTAB ludzi ! z 30 jak nic. 4 kamerzystow ktorzy byli bardzo dyskretni i nie przeszkadzali mimo ze caly cas biegali kolo
  • Odpowiedz