Wpis z mikrobloga

@Brunhilda2: Masz świętą rację, straszliwe przejęcie "czystością tagu" jest tak irracjonalne w takim miejscu jak wykop... że troska o "rozlewanie" tematu jest usilnym działaniem na rzecz zalania tematu a nawet zatopienia go, najlepiej w "betonowych skarpetkach", żeby ciało wypłynęło odpowiednio późno. Nie doceniamy tej filantropii i przejęcia śmiercią kobiety, tzn morderstwem... Odzywają się komentarze inspirowane towarzystwem pilnującym dyrektora szpitala w Port Ghalib... ten sam ton, ten sam język. Czy warto tu
stopmanipulacji1111 - @Brunhilda2: Masz świętą rację, straszliwe przejęcie "czystości...

źródło: comment_iEY1ODNkJZDNuZYiNWpMCNOO3qw1ElZh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dioxyna: Dioxi, wiesz że mam do Ciebie słabość za to, że nie używasz wulgarnych określeń. Idealny approach. Ale plusujesz jakiegoś człowieka, którego ta sprawa obchodzi na tyle...żeby nie było sprawy. Skąd nagle ta troska o eugenikę tagu, skoro od miesięcy grasują tu osoby, które naprawdę zaśmiecają tag, i nic nie wnoszą oprócz zamieszania? Teraz, jak nie ma informacji o tej sprawie... A co robi się jak nie ma przez dłuższy czas
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Ja wszystko rozumiem, tylko nawet naciągane info poboczne powinno chociaż na tej samej stacji stać, choc po innych torach jeździć. Zauważ, wchodzi ktoś na tag, dowiedzieć sie czegoś a tam info o szczurach we Wrocławiu... No chyba sobie pomyśli, ze szambo i nic nie znajdzie wartościowego.
Wiem, ze to z sympatii ułaskawiasz koleżankę, pewnie tez bym tak zrobiła.
Nie ma co juz dyskutować, jest jak jest, mogłoby byc lepiej pod
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Gadowski także nie mówi ostatnio nic na temat Magdy Zuk. Mimo jego obietnic, ze na koniec września poda nowe, ważne info w sprawie.
A tak inna sprawa, jak dodajesz nowy post nie dawaj tagu #wykop, bo wtedy zawsze będą przypadkowo ludzie Cię wyzywać albo czarnolistować.
  • Odpowiedz